Sağlam alüminyum gövde ve teknik kumaşlar ile plaj, bahçe, cafe, büyük, havuz şemsiyesi fiyatları. Doğrudan üreticiden logo baskılı şemsiye fiyatları.

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Core Plaj Şemsiyesi 180 cm Q – Logo Baskılı

$ 62,45

Base Plaj Şemsiyesi 200/8 cm Q – Logo Baskılı

$ 69,38

Norm Plaj Şemsiyesi 200/10 cm Q – Logo Baskılı

$ 84,90

Clas Plaj Şemsiyesi 240 cm Q – Logo Baskılı

$ 102,23

Tiny Büyük Şemsiye 2×2 m. – Logo Baskılı

$ 296,30

Royal Büyük Şemsiye 2,5×2,5 m. – Logo Baskılı

$ 356,77

Royal Büyük Şemsiye 3×3 m. – Logo Baskılı

$ 415,87

Royal Büyük Şemsiye 400 cm Q – Logo Baskılı

$ 440,12

Royal Büyük Şemsiye 4×4 m – Logo Baskılı

$ 730,22

Imperial Teleskopik Şemsiye 4×4 m – Logo Baskılı

$ 3.224,70

Imperial Teleskopik Şemsiye 5×5 m – Logo Baskılı

$ 3.699,48

Şemsiye Fiyatları Üstelik Üretici Fabrikadan

Renk renk, boy boy şemsiye üretiminde tercih edilen en önemli özelliklerinden bir tanesi de baskı. Özellikle şirket, cafe, otel, restoran, dondurma, içecek vb. işletmelerin, markaların logo ve tasarımlarının şemsiyeler üzerine basılarak müşteri kitleleri üzerine etkisi söz konusu.

Markaların avantajlı yanlarını ön plana çıkarma isteklerinde yardımcı elemanlardan bir tanesi şemsiyeler. Kullanım yerlerine ve amaçlarına göre büyük küçük üretilen tüm şemsiyeler logo baskısı yapılabilir.

Şemsiyelerin büyük yada küçük her ne boyda olursa olsun dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları esastır.  Gerek güneş şemsiyeleri gerekse de yağmur şemsiyelerinde bu dayanıklılığı tel sayısı belirler. Tel sayısını gövde iskelet kalınlığı izler.

Dış hava şartlarının zorlu olduğu yerlerde kumaş da önemli rol oynamaktadır. Akrilik kumaşlar şemsiyenin uzun ömürlü olmasını sağlar.

İlk olarak büyük şemsiye çeşitleri her koşulda ayakta kalması ve yüksek seviyede koruma sağlamasıyla ilgi odağı olur. Fiyatların da uygun olması bu odağın başlıca önemli noktalarından biridir.  Altlık kısımları büyük şemsiye bidonları veya mermer şemsiye altlıkları ile sabitlenen büyük şemsiyelerin 2×2, 2,5×2,5, 3×3, 4×4, 5×5 ve 6×6 gibi çeşitleri bulunur.

Otellerin tercihleri arasında yer alan Palm grubu şemsiyeler havuz başlarında şık ve dekoratif bir ambiyans sağlar. Deniz şemsiyeleri rüzgara dayanıklı ve korozyona uğramayan alüminyum gövde materyallerden üretilir. Bu türde şemsiyelerin fiyatlarının da uygun olması kurumların şemsiye satın almalarını kolaylaştırmaktadır.

Güneşin kendini gösterdiği aylarda bahçe, deniz kenarı, plaj, otel ve havuzlarda hareketlilik başlar. Bu tatlı hareketlilik ambiyansın da renk renk şemsiyelerce değişmesiyle keyifli bir hal alır.

Bazı işletmelerin cafe, restoran kısımlarında dev şemsiyeler kullanmaları uzun süreli oturumlarda konforu ve yazın dış hava koşullarını minimum sıcaklığa düşürerek müşterilerine rahat bir ortam sağlama amacı gütmeleridir.

Dev şemsiye fiyatları ve cafe şemsiye fiyatları baskılı olmaları durumunda küçük bir farkla karşımıza çıkar ancak bu fark yatırımını kat ve kat geri kazanır. Zira reklam, tabela ve ambiyansın sağladığı huzurla uzun soluklu sadık müşteriler edinilir. Asbayrak’ta tüm şemsiye modellerinde kaliteli seçenekler, markanıza uygun baskı imkanları, sağlam ve uzun ömürlü şemsiye üretimi sizleri bekliyor.