Kamp / Karavan Çadırı (11)

Masa (7)

Sandalye (11)

Yatak (2)

Kamp kategorimiz, doğa severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitlilikte yüksek kaliteli ürünler sunar. Asbayrak ailesi olarak ürünlerimizi, her bir ürünü zorlu doğa koşullarına dayanacak şekilde tasarladık. Özellikle dış mekan maceraları için ideal ürünlerimizi kategori sayfamızdan görebilirsiniz. Ürünlerimiz, dayanıklılık ve konforu bir arada sunar. Ahşaptan ürettiğimiz şezlonglarımız doğal bir estetik sunar. Kamp, fuar, açık hava etkinlikleri, festival, konser ve organizasyonlarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak baskılı kamp sandalyesi modellerimize göz atabilirsiniz.

Yataklar ve masalar, pratikliğiyle ön plana çıkar. İhtiyaç duyabileceğiniz her detayı düşünerek tasarladığımız bu ürünleri incelemeyi unutmayın. Açık havada konaklama deneyiminizi üst seviyeye taşıyın. Doğa ile iç içe vakit geçirirken, bu ürünlerle konforu her zaman yanlarında bulabilirsiniz. Çadır üretiminde söz sahibi olan firmamıza dilediğiniz model veya renkte karavan çadırı siparişi verebilirsiniz.

21 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Baskılı Katlanabilir Sandalye Ahşap Kollu

458,66 

Baskılı Katlanabilir Sandalye Bardak Tutuculu

458,66 

Baskılı X Kamp Sandalyesi Kalın Profil

1.889,27 

Baskılı XL Lüks Dolgulu Kamp Sandalyesi

1.579,30 

Füze Pelet Sobası

9.720,00 

Katlanabilir Sandalye Ahşap Kollu

415,58 

Katlanabilir Sandalye Bardak Tutuculu

415,58 

Katlanabilir Tabure

185,99 

Katlanabilir Yuvarlak Kamp Masası

856,37 

Katlanır Ahşap Masa 50×60 cm

1.489,46 

Katlanır Ahşap Masa 60×70 cm

1.985,94 

Katlanır Ahşap Şezlong Sandalye

1.910,81 

Kamp

Kamp kategorimizde baskılı veya düz kamp sandalyeleri, kamp veya karavan çadırları bulabilirsiniz. Buna ek olarak ahşaptan yapılan şezlong sandalyeler, katlanabilir kamp ve otel yatakları son olarak ise kamp masaları sizleri bekliyor

Baskılı Kamp Sandalyesi

Kamp, fuar, açık hava etkinlikleri, festival, konser ve organizasyonların vazgeçilmez ürünleri baskılı kamp sandalyesi modellerimize göz atabilirsiniz. Sağlam, uzun ömürlü kalın borulu kamp sandalyeleri ve bunları çeşitli renk, desen ve baskılarda yaptırarak müşteri promosyonu veya etkinlikte kullanılacak bir araç haline getirebilirsiniz.

Ahşap Şezlong Sandalye

Ahşap şezlong sandalyeler organizasyonlarınızda müşterilerin konforlu ve keyifli dakikalar sürmelerini sağlarken üzerine yapılan baskılar ile size marka bilinirliği katarlar.

Kamp yatakları, katlanabilir otel yatakları ile her yerde ev konforunu götürün. Çeşitlerimiz size cebinizi düşünen fiyat skalaları yaratıyor.

Kamp Çadırı / Karavan Çadırı İmalatı

Kamp / karavan çadırları üretiminde söz sahibi olan firmamıza dilediğiniz model veya renkte karavan çadırı imalatı yaptırabilirsiniz.