Gazebo bahçe çardaklarından katlanabilir çadırlara, kış bahçesi çadırlarından etkinlik çadırlarına kadar geniş ürün yelpazemizi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Gazebo Bahçe Çardağı 3×3 m.

8.928,00 

Gazebo Bahçe Çardağı 3×4,5 m.

11.718,00 

Gazebo Bahçe Çardağı 3×6 m.

16.740,00 

Bahçe Çadırı / Çardak

Gazebo bahçe çadırları bahçelerde veya açık hava etkinliklerinde kullanılan bir gölgelik sistemidir. Bu çadırlar güneş ışınları, yağmur ve rüzgar gibi dış hava şartlarından sizi korur. Gazebo bahçe çadırları evinizin bir uzantısı gibi veranda, kış bahçesi modunda da kullanılır. Bahçenizde ek bir yaşam alanı sağlamanın portatif bir yolu ve bahçenize yeni bir yaşam alanı ilavesidir.

Gazebo Bahçe Çadırların Genel Özellikleri

Gazebo bahçe çadırları, çoğunlukla açık hava etkinliklerinde kullanılan açık yapılı çadırlardır. Çoğunlukla kolay kurulum özelliği ile öne çıkan bahçe çadırları, ışık, rüzgar ve yağmurdan koruma sağlar. Genellikle su geçirmez özellikte olan bahçe çadırları, farklı boyutlarda ve renklerde üretilmektedir. Aynı zamanda, bahçe çadırları genellikle kolay taşınabilir ve hafiftir.

Gazebo Bahçe Çadırlarının Faydaları ve Kullanım Amaçları

Bahçe çadırları güneşin zararlı UV ışınlarından korunmanıza yardımcı olur. Ayrıca, sıcak yaz günlerinde serin bir gölgelik sağlar. Bahçe çadırları, yağmurlu günlerde de kullanılabilir ve rüzgardan korunmanıza yardımcı olur.

Bahçe çadırları ayrıca, açık hava etkinlikleri için ek alan sağlar ve özellikle yaz partileri, barbekü partileri, doğum günü partileri, düğünler ve diğer kutlamalar için mükemmel bir seçenektir.

Bahçede yenecek güzel bir akşam yemeği veya kahvaltı sofralarının güvenli korunaklı alanı olarak aileden biri bile olabilir.

Bahçe Çadırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler

Bahçe çadırı seçerken, bazı önemli faktörlere dikkat etmek önemlidir. İşte bahçe çadırı seçiminde dikkat edilmesi gereken faktörler.

  • İskelet sistemi çelik veya alüminyum opsiyonlara sahiptir. Bunların fiyatları değişiklik gösterir. Çelik opsiyonu 30 mm ve 40 mm olarak 2 alt opsiyona sahiptir. 40 mm çelikler siyah renkte, 30 mm çelikler beyaz renkte, alüminyum iskeletler ise kendi alüminyum rengindedir.
  • Bahçenizle uyumlu bir tente rengi satın almaya özen gösterin. Örneğin güneş ışınlarını itmesi açısından açık renkler tercih edilebilir; krem ve beyaz gibi.

Renk Seçimi

Krem, Beyaz, Koyu Yeşil, Saks Mavi, Sarı, Bordo, Siyah, Koyu Gri, Açık Gri en çok tüketilen renklerdir. Bunun yanı sıra renk kartelamızdan beğeneceğiniz tüm renklerde üretim yapılır.

İskelet sisteminde beyaz, siyah ve doğal alüminyum rengi vardır.

Bahçede, Doğada, Sahilde Her Yerde Katlanabilir ve Taşınır

Çardak modelimizi dilerseniz bahçenizde kullanabileceğiniz gibi deniz kenarlarında da gölgelik olarak kullanabilirsiniz. Taşınabilir ve katlanabilir yapısı sayesinde çantasıyla beraber bagajınıza sığar. Sizinle beraber dilerseniz doğa gezisinde harika bir korunak olabilir.

Çadırın iskelet sistemi akordeon olduğu için rahatlıkla katlanır ve toparlanır. Ayrıca bahçenizde kışın kalmasını istemezseniz toplayıp depoya koyulabilir. Değiştirilebilir kumaş sistemi sayesinde sıkıldığın rengi veya yıpranan kumaşı bir süre sonra değiştirebilirsiniz.

Üreticiden Cep Yakmayan Fiyatlar

Almak istediğiniz çardağın ebatına göre fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Buradaki fiyatlar doğrudan üreticiden olduğu için size %50'ye yakın bir avantaj sağlamaktadır. Fiyat olarak daha uygun olan modeller olabilir fakat bu çadırların iskelet ve kumaşları can sıkıcı olabilir. Size uzun vadeli hizmet etmeyen ve kalitesi düşük ürünleri satın almak karlı olmayacaktır.

Çadırın iskelet malzemesi ve ölçüsü fiyatı belirleyen etkenlerdir. Asbayrak üretici olmanın verdiği avantajla çadırları sizin beğeninize sunuyor. İhracatta kullandığımız kumaş ve iskelet kalitesine dokunmadan sizlere aynı kaliteyi uygun fiyata sunuyor.

Satış politikamızda 3 yıl önce gittiğimiz değişiklik ile aracı firmalar tarafından size satılan bu çardakları aracı firmaları aradan kaldırarak doğrudan son kullanıcıya aynı fiyata satma kararı aldık. Bazı e-ticaret pazaryerlerinde %20-%100 arası komisyon ücret ödeyerek satmak son tüketicinin ne yazık ki korumamak demektir. Bu nedenle pazaryeri ve aracılara verdiğimiz fiyatlardan siz de çardaklarımızı satın alabilirsiniz. Fiyat olarak da daha uygun çadırları üreticiden komisyonsuz satın alabilirsiniz.