Bez çanta, çevre dostu alışverişin önemli bir parçasıdır. Günlük kullanımınız için hem şık hem de fonksiyonel bir alternatif sunar. Kategorimizde çeşitli renk, desen ve boyutlarda çanta modellerini bulabilirsiniz. Her bir ürünü, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı gözeterek özenle tasarladık. İster günlük alışverişlerinizde isterse promosyonel amaçlar için tercih edin. İhtiyacınıza uygun çözümleri Asbayrak’ta bulabilirsiniz. Online alışverişin rahatlığını yaşayın. Çanta üzerinde istediğiniz baskı her ne olursa olsun ona uygun kumaş vardır mantığıyla hareket ediyoruz. İstediğiniz model bez çanta için deneyimli kadromuz ile üretim yapıyoruz.

Koleksiyonumuzu keşfedin ve uygun fiyatlarla satın alın. Özel tasarım bez çantalar içinse, bizimle iletişime geçerek kişiye özel ürünler talep edebilirsiniz. Hem kaliteli hem de çevre bilincine sahip bir seçim yaparak, çevre dostu bir moda anlayışıyla tarzınızı belirleyin.

54 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Anneler Günü Ham Bez Boyama Çanta 30×40 cm

35,33 

Benim Canım Annem Ham Bez Boyama Çanta 30×40 cm

36,08 

Bez Kese 10×15 cm

14,63 

Bez Kese 15×20 cm

16,09 

Bez Kese 15×25 cm

16,58 

Bez Kese 20×30 cm

19,02 

Bez Kese 25×35 cm

21,46 

Bez Kese 30×40 cm

23,89 

Bez Kese 40×45 cm

29,26 

Canım Annem Ham Bez Boyama Çanta 30×40 cm

36,08 

Fermuarlı Ham Bez Çanta 25×35 cm

24,88 

Fermuarlı Ham Bez Çanta 30×40 cm

27,30 

Bez Çanta

Bez çanta insanların yanlarına almak istedikleri malzemeleri içlerine koymaya yarayan araçlardır. Eşya taşımak için kullanılan bez çantalar çoğu zaman moda enstrümanı olarak kullanılır. İnsanlar kıyafet ve ayakkabılarını çantalarıyla kombin etmeye dikkat ederler.

Bez Çanta İmalatçısı Asbayrak

İplik üretiminden son mamül çantaya kadar uzanan yolda tüm alanlarda varız. Başta ham bez çantagabardin bez çanta, rips, kanvas, panama, mumlu kanvas, pamuk, keten, polyester, jüt, nonwoven (elyaf, tela çanta) vb. tüm kumaş çeşitlerinden çanta imalatı yapmaktayız. Ham, pfd ve boyalı renkli kumaşlardan bez kese, çanta, sırt çantası, özel renkli çantalar, kalemlik, bez cüzdan, clutch çanta, plaj çantası ve özel tasarım çanta üretimini yapıyoruz. Bez çanta modellerini baskılı veya baskısız hem toptan bez çanta satışı ile aracı kurumlara b2b mantığı ile hem de perakendeye uygun fiyatlar ile tüketicilere en uygun bez çanta fiyatları sunan bez çanta imalatçısıyız.

Online olarak internet sitemiz üzerinden veya müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler yaparak baskılı bez çanta siparişi verebilirsiniz. Firmalara sunduğumuz logo baskılı olarak yapılan promosyon bez çanta sipariş sistemimiz son derece yalın, şeffaf ve takip edilebilir bir süreçte işlemektedir. Verilen online sipariş b2b otomasyonumuza düşmekte ve grafik departmanı tarafından sizden onay alınmaktadır. Online alışverişin rahatlığının yanı sıra her aşamada size bildirim mesajları düşmektedir. Çanta üzerinde istenilen baskı her ne olursa olsun ona uygun kumaş vardır mantığıyla hareket ediyoruz. İstenen model bez çanta her ne olursa olsun deneyimli kadromuz ile üretim yapmaktayız. Baskı sistemlerimiz arasında dijital baskı, dtf baskı, emprime baskı, serigraf baskı, süblimasyon baskı, dispers baskı yer almaktadır. Tercih edilen kumaşa ve tasarıma göre baskı türüne karar vermekteyiz.

Ayrıca fabrikamızda kullanılan iplik ve kumaşlardan yapılan bez torba, kese ve bez çantalarımızda Gots, Oeko-Tex, Repreve %100 organik kumaşlar kullanıyoruz. Çevre dostu olarak bilinen sertifikalı kumaşlar ile günlük hayatta ve moda sektöründe kullanılan bez çanta üretimi yapmaktayız. %100 pamuktan üretilen geri dönüşümlü ürünler ile firmaların karbon ayak izlerini azaltmalarına yardımcı oluyoruz. Denizlerden toplanan şişelerden yapılan kumaşlar ile bez çanta ve bez kese imalatı yapıyoruz.

Baskılı Bez Çanta

Bez çanta üzerine markanızın veya kişisel kullanım amaçlı bir yazı, figür, sembol vb. her şeyin çeşitli baskı yöntemleri ile basılması ile baskılı bez çanta oluşur. Bez çanta baskı son derecede hassasiyet ve deneyim gerektiren bir iştir. Hangi kumaşa hangi baskı türü gider, hangi kumaş ne tepki verir, kumaşın cinsleri, iplikleri, kullanım amaçları gibi bir çok bilgi mevcuttur. Kullanılan boyaların sağlıklı olması, güvenlik belgelerine sahip olması da cabasıdır.

Bez çantaya baskı yaptırmak marka bilinirliği, promosyon, hediyelik, fuar, ticari faaliyet veya kişisel nedenlerden dolayı bir ihtiyaç olabilir. Çanta üzerinde yer alacak logo, desen veya tasarım her neyse doğru baskı tekniği kullanılarak yapılmalıdır. Asbayrak baskı teknolojilerindeki üretici fabrika olmanın avantajlarını baskılı bez çanta üretiminde müşterilerine doğrudan yansıtmaktadır.

 Bez Çanta Çeşitleri ve Özellikleri

 • Boyanabilir bez çanta. Üzerlerinde hazır bir desenin bulunduğu çanta türleridir. içleri bir etkinlik amacıyla öğrenciler, çocuklar, öğretmenler veya ebeveynler tarafından boyanır. Genellikle ham bez kumaş kullanılır.
 • Büzgülü bez keseler. Ağzındaki ip büzgüsü sayesinde içine koyulan malzemeyi korumaya yarar.  Bu bez torbaların üzerine logo, desen, yazı vb. bir baskı ile de baskılı hale getirilir. Bu keseler en sık ham bezden üretilir bazen de gabardin veya jüt kumaş kullanılır.
 • Bez sırt çantası. Sırtta taşınmak üzere dizayn edilen ve ölçüleri içinde daha fazla malzeme taşımak için biraz daha büyük bez çantalardır. Bez çantaların genellikle tek yönüne baskı yapılır. Kumaş türleri olarak imperteks, gabardin, kanvas ve ham bez tercih edilir.
 • Cüzdan / kalemlik / clutch çanta / makyaj çantası. Fermuarlı, elde taşınabilir cinste çanta çeşidi. Üzerine baskı yapılarak çeşitli amaçlarda kullanımı mümkün kılar.
 • Fermuarlı bez çanta. Ham Bez çanta ağızlarına fermuar dikilerek üretilir.
 • Gabardin bez çanta. Bez çantalarda ham bez kumaşlardan sonra bir üst seviyedir. Daha sağlamdır. Logo baskılı üretilmesi ile promosyon, fuarda dağıtılmasıyla markanızın kalite hissini yukarıda tutar. Ayrıca renkli gabardinlerden müthiş tasarım çantalar üretilir.
 • Ham bez çanta. Ham bez kumaş çanta en sık kullanılan çanta çeşididir. Kullanılan kumaş fiyat olarak caziptir. Üzerine her çeşit baskı yapılır, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu bez çanta kumaşını iplikten çanta haline getirilmesindeki tüm aşamalarda Asbayrak üretici konumda.
 • Jüt çanta. Hindistan veya Bangladeş taraflarında yetişen bir bitkiden üretilen kanaviçe veya jüt çuval olarak da bilinen kumaş türü. Bu kumaşlardan son derece şık tasarım jüt çanta üretilir. Amazon, trendyol gibi pazaryerlerine satılmak üzere aracılara bez çanta toptan üretim yapıyoruz. Baskılı yaptırarak özel müşterilere promosyon da dağıtabilirsiniz. Daha sık olarak plaj çantalarında kullanılır.
 • Kanvas çanta. Kanvas kalın bir kumaş türüdür. Uzun ömürlü ve dayanıklı çantalar kanvastan üretilir. Baskı yapılarak promosyon dağıtılır. Ayrıca premium kalitede çanta türleri kanvas kumaştan üretilir. Yine aracı firmalara toptan kanvas bez çanta üretimi yapmaktayız.
 • Mumlu kanvas çanta. Kanvasın daha kalın ve mumlanmış hali. Bu çanta türünde satıcılara hizmet vermekteyiz. Toptan mumlu kanvas çanta üretimi yaparak satışlarınıza katkı sağlıyoruz.
 • Premium özel çantalar. Gabardin, kanvas, jüt, mumlu kanvas, ham bez gibi çeşitli kumaşlardan çantalar üretiyoruz. Hayalinizdeki veya portföyünüzdeki çantaları bize uygun fiyata ürettirebilirsiniz.
 • Renkli bez çanta. Renkli kumaşlardan üretilen bez çantalar. Daha çok ham bez, gabardin bazen de kanvas kullanılır. Logo baskılı yapılır. Siyah bez çanta, kırmızı bez çanta, beyaz bez çanta daha çok bu grupta satılır.
 • Tela çanta. Promosyonda kullanılan tela çantaları dikişli yaparak son derecede dayanıklı olmalarını sağlıyoruz. Bu çantalar daha çok logo baskılı promosyon çanta türleridir. Uygun ve cazip fiyatlı olmalarıyla ön plandadır.

Bez Çanta Fiyatları

Kullanılan kumaş cinsleri, ölçüler, baskı varsa basılacak çalışmaya göre bez çanta fiyatları değişkenlik gösterir. Çok uygun fiyatlara çanta bulabilirsiniz. Tasarımına göre yüksek fiyatlara kaliteli çantalar da görebilirsiniz. Oldukça kapsamlı bir alan olan bez çanta alanında deneyim çok önemlidir. Gerek baskılı bez çanta fiyatlarında gerekse de tasarım bez çantalarda firmamız aracı ve son tüketiciyi kollamaktadır. Asbayrak ile yapacağınız tüm işlemlerde indirimli uygun fiyatlardan yararlanırsınız!

Bez Çanta Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Baskılı bez çanta yaptıracak firmalar öncelikle bütçe konusunu düşünmelidir. Tela çantalar ve ham bez çantalar son derece bütçe dostu ekonomik fiyatlı bez çantalardır.
 • Daha premium müşteri kitlesine hitap ettiğinizi düşünüyorsanız gabardin veya kanvas kumaş türündeki çantaları tercih edebilirsiniz.
 • Eğer otel gibi plaja yönelik bir çanta türü düşünüyorsanız, jüt çantaları tavsiye ederiz.
 • Gıda saklama, eşya saklama, sattığınız bir ürünü paketleme amaçlı bir bez torba yaptırmak istiyorsanız ham bez keseler veya ham bez çanta işinizi fazlasıyla görecektir. Jüt kumaşlardan da şişe keseleri yaptıracaklar faydalanabilir.
 • Hangi çanta türünü yaptıracak olursanız olun öncelikle basılmasını istediğiniz bir logo veya tasarım çalışmasını düşünün veya hazırlatın.
 • Satın alınacak adet toptan bez çanta fiyatlarına giriyorsa daha indirimli fiyatlardan ham bez çanta yaptırabilirsiniz.
 • Eğer tasarım bir çanta ürettirecekseniz mutlaka tasarımınızı detaylandırın. Ölçü, kumaş türü varsa aksesuarlar, cepler, fermuarlar, saplar gibi. Premium çantalarda renklerinizi belirlemek de dersinizi iyi çalıştığınızı gösterebilir.