Bayrak direği, ulusal gururunuzu ve kurumsal kimliğinizi sergilemenin en sağlam yolu. Dayanıklı ve estetik tasarımlarıyla öne çıkan direklerimiz, birçok mekan için idealdir. Alüminyum, paslanmaz çelik ve galvaniz gibi yüksek kaliteli malzemelerle üretilir. Her türlü iklim koşuluna karşı maksimum dayanıklılık sunar. Ahşap ürünler ise, doğal dokusuyla çevresine sıcak bir hava katar. Montajı kolay ve bakımı minimum düzeyde olan bu ürünler, uzun yıllar boyunca ihtiyacınız olan performansı sağlar. Bayrak direği üreticisi olarak kullandığımız çelik halatın kalitesi, ürünlerimizde uzun ömür sağladı. Dış mekanlarda uzun süreli kullanımlarda bile sorunsuz çalışan ürünlerimiz Türk Bayrağı’nın dalgalandığı topraklarımızı adeta genişletti.

Bayrak direği ürünlerimize göz atarak, ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri keşfedin. Kalite ve estetikten ödün vermeden, bayraklarınızı gururla dalgalandırın. Üstün hizmet anlayışımızla Asbayrak ailesi olarak, seçiminizden kurulumuna kadar size destek olmaya hazırız.

42 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Araç Konvoy Türk Bayrağı

40,98 

Araç Konvoy Logolu Bayrak

40,98 

Tekli Masa Bayrağı Direği

80,24 

L Tipi Masa Bayrağı Direği

91,70 

İkili Masa Bayrağı Direği

114,62 

T Tipi Masa Bayrağı Direği

114,62 

Üçlü Masa Bayrağı Direği

151,88 

Yelken Bayrak Direği 75×200 cm Çelik

186,28 

Dörtlü Masa Bayrağı Direği

192,00 

Yelken Bayrak Direği 75×250 cm Çelik

200,60 

Yelken Bayrak Direği 75×300 cm Çelik

214,93 

L Tipi Yelken Bayrak Direği 75×200 cm Çelik

237,28 

Yelken Bayrak Direği 90×300 cm Çelik

243,59 

L Tipi Yelken Bayrak Direği 75×250 cm Çelik

243,59 

L Tipi Yelken Bayrak Direği 75×300 cm Çelik

272,24 

Duvar Tipi Plastik Bayrak Direği

278,30 

Bayrak Direği

Bayrak direği, bayrakların sergilenme amacına uygun şekilde durmasını sağlayan direktir. Üzerinde taşıdıkları flama veya bayrağı amaçlarına uygun şekilde bir hakimiyet ve güç sembolü olarak taşırlar.

Bayrak Direği İmalatçısı Asbayrak

Bayrak direği imalatında uzman mühendislik yeteneklerimiz ile sektörde bayrak direğinin gelişmesine ve sevkiyat çözümleri ile tüm ülke ve dünya geneline kolay taşınabilir olmasına yol açtık. Dünyanın ve Türkiye’nin her yerine yaptığımız gönderim ile her konumda bu bayrak direklerinin kullanılabilmesini mümkün kıldık. Türkiye’nin her yerine yaptığımız gönderimler ile her konumda bu bayrak direklerinin kullanılabilmesini sağladık.

Arge sistemlerimiz maliyeti her geçen gün düşürdüğü için bayrak direği fiyatlarını makul seviyelere getirdik. Eskisi gibi uçuk fiyatlar artık zikredilmemekte. Online web sitemizde satın alınmasını satın alırken kredi kartı kullanabilmesi sağlayarak ödeme kolaylığını getirdik. Şirketler, fabrikalar, okullar, sağlıklı kuruluşları ve istisnasız herkes bayrak direği siparişini bir tıkta verebilmenin huzurunu bizimle yaşamaktadır. Paslanmaz krom bayrak direklerinin diğer alternatifleri ile karşılaştırıldığında hem şık, hem fonksiyonel hem de bayrak direği fiyatı olarak uygun maliyetli olması karşımıza çıkmaktadır.

Kullandığımız çelik halatın kalitesi bayrak direğinde uzun ömürlü bayrakların salınmasını sağladı. Dış mekanlarda uzun süreli kullanımlarda bile sorunsuz çalışan direklerimiz Türk Bayrağı’nın dalgalandığı topraklarımızı adeta genişletti. Paslanmaz bayrak direğinin malzemesi 304 krom kaplamadan yapıldığında korozyona dayanıklı, hafif ve düşük fiyatlı olma olanağı sunmaktadır. Bayrak direklerinin tepesinde yer alan sonsuz tepe döneri sayesinde bayrak direğe asla dolanmamaktadır. Bayrak boncuğu sayesinde de bayrak direği 360 derece kendi ekseninde dönebilmektedir. İçten ipli ve çelik halatı ile dış görüntüde en küçük bir kusur bulunmaz ve makara kolu ile rahatça göndere bayraklar çekilir. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 metre yüksekliklerde bayrak direği standartlarına uygun hazır üretim ve daha büyük boylardaki bayrak direklerinde hızlı üretim olanağı sunmaktayız.

Paslanmaz bayrak direklerinin en büyük kolaylığı ise sevkiyat ve kurulumudur, kendiniz kurabileceğiniz formata indirgenen bayrak direklerimiz kargo ve ambar şirketleriyle çok rahatça sevk edilmekte ve elinize çabuk geçmektedir. Paslanmaz bayrak direği montajı 4 cıvata sıkmak derecesinde kolay ve basit. Bunun yanı sıra Türkiye ve dünyanın belli noktalarına sevk edilen bayrak direklerinin montajını uzman kadromuz ile yapabiliyoruz.

Araçlarına bayrak takmak isteyen motosiklet ve bisiklet sevdalılarını da unutmadık. Bisiklet bayrak direği ve motosiklet bayrak direklerini onlar için ürettik. Ayrıca masa bayrak direğimakam bayrak direğiyelken bayrak direği, araç flama direği, pirinç makam direği, şehitlik bayrak direği vb bayrak direği çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Bayrak Direği Fiyatları

Farklı amaçlar doğrultusunda yapılan bayrak direklerinde fiyat unsuru en önemli unsurlar arasında yer alsa da doğru tedarikçiden, uygun fiyatlı sevkiyat ve montaj imkanıyla satın almak da önemlidir. Amacınıza en hızlı, en uygun ve en organize giden yol olarak bayrak direği satın alırken fiyatları kadar bilmeniz gereken noktalar şunlardır:

Bayrak Direği Malzeme Kalitesi

Malzeme kalitesi: Bayrak direklerinin malzeme kalitesi, dayanıklılık ve estetik açısından önemlidir. Bayrak direkleri genellikle paslanmaz çelik, alüminyum, galvaniz gibi malzemelerden yapılır. Paslanmaz çelik ve alüminyum bayrak direkleri su ve korozyona karşı daha dayanıklıdır. Demir bayrak direkleri ise daha ağırdır. Ahşap bayrak direkleri ise daha doğal ve sıcak bir görünüm sunar. Ahşap bayrak direkleri genellikle tören bayrağı direği olarak kullanılırlar, askeriyelerde ve okullarda yaygındır.

Paslanmaz Bayrak Direği

Tasarım ve renk olarak bayrak direklerinin kullanım amacına en uygun olan malzeme paslanmaz bayrak direkleridir. Bazı paslanmaz bayrak direkleri farklı boylarda ve şekillerde üretilebilir. Bayrak direklerinde genellikle kullanılan paslanmaz malzeme krom 304 ve bazen de 316'dır.

Bayrak Direği İzmir

Bayrak direği satın alırken eğer İzmir ve çevresinde bir yerdeyseniz aradığınız firmayız. Zira bayrak  direğinde İzmir'de ve tüm Türkiye'de en hızlı üretim kapasitesi, zamanında ve uygun fiyatlı sevkiyat imkanı ve çoğu yeri kapsayan bir montaj ağına sahibiz.

Bayrak Direği İmalatı

Tasarım ve renk: Bayrak direklerinin tasarımı ve rengi kullanım amacına ve ortama uygun olmalıdır. Bayrak direkleri farklı boyutlarda, şekillerde ve renklerde üretilebilir. Bazı bayrak direkleri sabit, bazıları ise döner veya menteşeli olabilir. Bazı bayrak direkleri tekli, bazıları ise ikili, üçlü veya beşli olabilir. Bayrak direkleri genellikle krom, sarı ve gri renklerde olabilir.

Krom Bayrak Direği

Dış mekanlarda kullanılan paslanmaz krom bayrak direkleri sabit bir şekilde kullanılır ve tepedöner sistemlidir ve kurulum aşamasında kolaylığı olması açısından (bazen de sonradan da işe yarayabilir) menteşeli sistemde üretilir. Krom 304 veya bazen 316 kalitede AISI olarak üretim yapılmaktadır.

Masaüstü Bayrak Direği, Araç Bayrak Direği, Makam Bayrağı Direği

Bayrak direklerinin kullanım amacına göre farklı özelliklere sahip olması gerekir. Örneğin, makam odalarında kullanılacak bayrak direkleri masa üstü ve krom olmalıdır. Fuarlarda veya tanıtımlarda kullanılacak bayrak direkleri portatif ve alüminyum olmalıdır. Okul veya resmi kurumlarda kullanılacak bayrak direkleri uzun ve demir olmalıdır. Tekne veya balkonda kullanılacak bayrak direkleri ise ışıklı ve plastik olmalıdır. Bayrak direği fiyatları ise marka, model, malzeme, özellik ve tasarıma göre değişiklik gösterir.