41 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

10 Metre Paslanmaz Bayrak Direği

24.710,40 

11 Metre Paslanmaz Bayrak Direği

34.100,35 

12 Metre Paslanmaz Bayrak Direği

37.065,60 

15 Metre Paslanmaz Bayrak Direği

61.776,00 

17 Türk Devleti Bayrak Seti

7.166,02 

17 Türk Devleti Bayrak Seti (Kaplama)

3.162,94 

17 Türk Devleti Bayrakları Ahşap Kaideli

1.532,04 

27 Türk Devleti Bayrak Seti

9.884,16 

3 Metre Paslanmaz Bayrak Direği

10.131,26 

4 Metre Paslanmaz Bayrak Direği

10.872,58 

5 Metre Paslanmaz Bayrak Direği

11.613,89 

6 Metre Paslanmaz Bayrak Direği

12.355,20 

Bayrak Direği

Bayrak direkleri bayrakların sergilenme amacına uygun şekilde durmasını sağlayan direklerdir. Üzerinde taşıdıkları flama veya bayrağı amaçlarına uygun şekilde bir hakimiyet ve güç sembolü olarak taşırlar.

Bayrak Direği Fiyatları

Farklı amaçlar doğrultusunda yapılan bayrak direklerinde fiyat unsuru en önemli unsurlar arasında yer alsa da doğru tedarikçiden, uygun fiyatlı sevkiyat ve montaj imkanıyla satın almak da önemlidir. Amacınıza en hızlı, en uygun ve en organize giden yol olarak bayrak direği satın alırken fiyatları kadar bilmeniz gereken noktalar şunlardır.

Bayrak Direği Malzeme Kalitesi

Malzeme kalitesi: Bayrak direklerinin malzeme kalitesi, dayanıklılık ve estetik açısından önemlidir. Bayrak direkleri genellikle paslanmaz çelik, alüminyum, galvaniz gibi malzemelerden yapılır. Paslanmaz çelik ve alüminyum bayrak direkleri su ve korozyona karşı daha dayanıklıdır. Demir bayrak direkleri ise daha ağırdır. Ahşap bayrak direkleri ise daha doğal ve sıcak bir görünüm sunar. Ahşap bayrak direkleri genellikle tören bayrağı direği olarak kullanılırlar, askeriyelerde ve okullarda yaygındır.

Paslanmaz Bayrak Direği

Tasarım ve renk olarak bayrak direklerinin kullanım amacına en uygun olan malzeme paslanmaz bayrak direkleridir. Bazı paslanmaz bayrak direkleri farklı boylarda ve şekillerde üretilebilir. Bayrak direklerinde genellikle kullanılan paslanmaz malzeme krom 304 ve bazen de 316'dır.

Bayrak Direği İzmir

Bayrak direği satın alırken eğer İzmir ve çevresinde bir yerdeyseniz aradığınız firmayız. Zira bayrak  direğinde İzmir'de ve tüm Türkiye'de en hızlı üretim kapasitesi, zamanında ve uygun fiyatlı sevkiyat imkanı ve çoğu yeri kapsayan bir montaj ağına sahibiz.

Bayrak Direği İmalatı

Tasarım ve renk: Bayrak direklerinin tasarımı ve rengi kullanım amacına ve ortama uygun olmalıdır. Bayrak direkleri farklı boyutlarda, şekillerde ve renklerde üretilebilir. Bazı bayrak direkleri sabit, bazıları ise döner veya menteşeli olabilir. Bazı bayrak direkleri tekli, bazıları ise ikili, üçlü veya beşli olabilir. Bayrak direkleri genellikle krom, sarı ve gri renklerde olabilir.

Krom Bayrak Direği

Dış mekanlarda kullanılan paslanmaz krom bayrak direkleri sabit bir şekilde kullanılır ve tepedöner sistemlidir ve kurulum aşamasında kolaylığı olması açısından (bazen de sonradan da işe yarayabilir) menteşeli sistemde üretilir. Krom 304 veya bazen 316 kalitede AISI olarak üretim yapılmaktadır.

Masaüstü Bayrak Direği, Araç Bayrak Direği, Makam Bayrağı Direği

Bayrak direklerinin kullanım amacına göre farklı özelliklere sahip olması gerekir. Örneğin, makam odalarında kullanılacak bayrak direkleri masa üstü ve krom olmalıdır. Fuarlarda veya tanıtımlarda kullanılacak bayrak direkleri portatif ve alüminyum olmalıdır. Okul veya resmi kurumlarda kullanılacak bayrak direkleri uzun ve demir olmalıdır. Tekne veya balkonda kullanılacak bayrak direkleri ise ışıklı ve plastik olmalıdır. Bayrak direği fiyatları ise marka, model, malzeme, özellik ve tasarıma göre değişiklik gösterir.