Roll up banner, üzerinde dijital baskı olan mobil bir reklam aracı olarak karşımıza çıkar.  Renkli, ışıklı opsiyonlar, 80 cm – 200 cm arası ölçü opsiyonlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Mekanizma modellerimiz arasında alüminyum ve galvaniz kaliteli ve ekonomik seçenekler mevcuttur.. Ürünlerimiz, canlı dijital saten baskı ve sağlam mekanizma gövdeye sahiptir.

Gösterilen sonuç sayısı: 10

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

X Banner 60×160 cm

882,64 

X Banner 80×180 cm

945,68 

Roll Up Banner Slim 85×200 cm

1.083,24 

Roll Up Banner Std 85×200 cm

1.199,02 

Roll Up Banner Pro Ledli 85×200 cm

1.461,52 

Roll Up Banner Std 100×200 cm

1.547,48 

Roll Up Banner Pro 100×200 cm

1.719,43 

Roll Up Banner Pro 120×200 cm

2.149,30 

Roll Up Banner Pro Renkli 85×200 cm

2.188,10 

Roll Up Banner Pro 150×200 cm

2.579,15 

Roll Up Banner

Roll up banner üzerinde dijital baskı olan mobil bir reklam aracıdır. Baskılar genelde vinil veya kumaştan yapılır. Roll up banner alüminyum veya galvaniz malzemeden üretilir. Üzerinde 80 cm - 200 cm arası genişliklerde baskılı medya bulunurlar.

Özellikle toplandığında içe sarma sistemi ile ün yapmış bir mobil pazarlama aracıdır. Kelime olarak "roll up banner", "yukarı doğru dönen afiş" anlamını taşımaktadır. Roll up banner sonuç olarak mekanizması yerde olan ve bu mekanizmadan çıkan afiş olarak tanımlanır.

Roll Up Banner Ölçüleri

Roll up mekanizma genişliklerine göre ölçülendirilir. Baskılı bölümün genişliği mekanizma ölçüsüne çok yakındır. İkinci ölçü ise baskılı medya bölümünün yüksekliğidir. Roll up banner ölçüleri şunlardır;

Roll Up Banner Nerede Kullanılır?

Geleneksel pazarlama enstrümanları arasında bulunan roll up hala trendini korumaktadır. Tüm markaların tercih ettiği bir reklam aracıdır.

Festival, fuar, stand, dükkan içi, mağaza içi, sergi, eğitim kurumları, dükkan girişinde hedef kitlenizi çekmek için ideal bir araçtır. Daha çok iç mekanlarda kullanılması tavsiye ediyoruz.

Roll Up Banner Fiyatları

Fiyatlara bulunduğunuz sayfadan ulaşabilirsiniz. Fiyatları ölçü, renk, led, baskı durumu değiştirir. En cazip fiyatlara organize bir üretici olan Asbayrak vasıtasıyla ulaşın. Pazaryerleri ve diğer e-ticaret mağazalarına göre %30 daha indirimli roll up banner satın alın.

Roll Up Banner Çeşitleri

3 farklı roll up çeşidi vardır. Bunlar sırasıyla;

1- Roll up banner slim. Bu model standart roll uptan farklı olarak galvaniz malzeme kullanılır. Galvaniz pas ve oksit tutmayacak yöntemle üretilir ve fırın boya ile boyanır.

Slim roll up fiyatı çok uygundur. Bununla beraber de yeniden kurma mekanizması kullanıcı dostudur. Sadece 85 cm eninde üretilir.

2- Roll up banner std. Bu standart ve üst seviyede kalite mekanizmadır. Tamamı alüminyumdan üretildi.

Ekonomik olanlara göre uzun ömürlü ve dayanıklı. Sadece eloksal alüminyum renginde üretilir. 85 ve 100 cm genişlikte opsiyonları vardır. Standart modellerde yeniden kurulum işlemi yan kapağı açarak gerçekleşir.

3- Roll up banner pro. Standart olanlardan daha geniş devrilmez kasa ile üretildi. Galvanizden üretilen bu modelin farklı renklerde boyalı versiyonları mevcuttur. Ayrıca bu modele led ışık ilave edebiliriz.

Avantajlarından bir tanesi de 85 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm ve 200 cm genişlikte üretiyoruz. Yeniden sarma mekanizmasında sarma kolu mevcuttur. Baskı içine kaçtığında bu kol sayesinde rahatça yeniden kurun.

Tüm modellerin çantalı olması ve az yer kaplaması en büyük avantajlarından biridir.

Çeşitlerimizin fiyatları adetlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tercih edilen hangi ürün olursa olsun kalite ve sevkiyat kolaylığı vazgeçilmez mottomuzdur.

Ürünler arasında hangisini tercih ederseniz edin memnuniyet garantisi vardır.

Işıklı (Ledli)

Geleneksel model ürünü alıp ışıklı ledli hale dönüştürerek mükemmel bir sonuç elde ettik.

Markanızın hedef kitlesiyle daha etkili bir bağ kurmanıza yardımcı olabilir. Klasik ürün üzerine beyaz led ışık yerleştirilerek dikkat çekici hale geldi. Ledli ürünler ışıklı roll up sayfasında satın alınabilir. Ledli modellerin fiyatlarına bu roll up banner pro ledli sayfasında bulabilirsiniz.

Farklı Renklerde Üretilir

Farklı renklerde model üretimimiz vardır. Özellikle marka renklerinize yakın renkleri tercih edebilirsiniz. Her zaman renkli ürün stoğumuz olmayabilir. Ancak çok kısa sürede üretime girer ve çıkar.

Çoğu zaman antrasit gri, gümüş gri gibi renkler stoklarda mevcuttur. Bu renkler bile standart eloksal renge göre sıra dışıdır.

Mavi, beyaz, mor, pembe, yeşil, kırmızı, siyah, sarı, turuncu renklerde de üretim yapılır.

Veya diğer ana renklerde üretim yapabiliriz. Renkli roll up sayesinde ziyaretçilerinizi etkiler ve kurumsalınıza dikkat ederler. Renkli ürünlerimize roll up banner pro renkli sayfasından ulaşın!

Roll Up Banner Kurulumu

Kurulum gerektiren bir mekanizması yoktur.

 1. Çantanın içindeki mekanizmayı çıkartın ve yere koyun.
 2. Çantanın içinden mekanizmanın üzerindeki deliğe girecek teleskopik çubuğu bulun ve mekanizmaya takın.
 3. Ardından ucu mekanizmadan çıkık halde görünen baskıyı yukarı doğru çekin.
 4. Baskının üzerindeki çıtayı mekanizmaya taktığınız teleskopik çubuğa takın.
 5. Kurulum tamamlanmıştır.
 6. Ledli modellerde ışığın yanması için fişi prize takın. Lütfen geceleyin oluşabilecek tehlikelere karşı fişi prizde bırakmayın.

Sipariş Süreci

 1. Yaptırmak istediğiniz modelin ölçüsünü belirleyin.
 2. Basılmasını istediğiniz grafiği modelin bulunduğu sayfadaki dosya yükleme bölümünden yükleyin.
 3. Eğer dosya boyutu yüksek gelirse veya baskı hazır değilse bu kısmı atlayın.
 4. Satın almak istediğiniz adeti girin ve sepetinize ekleyin.
 5. Normal e-ticaret satın alma sürecini bitirdikten sonra grafik departmanı sizinle irtibata geçecektir.
 6. Siparişinizin grafiği hazırlandıktan sonra onayınızla üretim başlayacak.
 7. Üretilen ürün anlaşmalı kargo ile size sevk edilecek.

🛒 Tüm bu modellerdeki roll up bannerlara ve fiyatlarına roll up banner sayfamızda bulabilir. Sipariş verdiğinizde Asbayrak konforunu siz de yaşarsınız.