Ürün yelpazemizdeki tanıtım standları, kare tanıtım standları, oval tanıtım standları ve cazip fiyat seçeneklerini içeren sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Kare Tanıtım Standı

$ 110,38

Oval Tanıtım Standı

$ 74,77

Tanıtım Standı

Tanıtım standı iç ve dış mekanlarda insanlara ticari veya bilgilendirme amaçlı bilgiler vermek veya bir ürünü tanıtmak için kullanılan mobil, taşınabilir stant modelidir.

Pazarlamanın bir çok alanında kullanılan tanıtım standı insan geçişinin yüksek olduğu veya hedef kitlenin yoğun olarak bulunduğu önemli noktalara yerleştirilerek reklam, ticari, insani, etkinlik, konser, kampanya, fuar, satış, sergi, tanıtım vb. kısacası amaç her neyse size satış ve bilgi verme alanı açar.

Tanıtım Standı Baskı

Tanıtım standları üzerine marka, kurum veya şahısların ticari ürünlerini tanıtması veya ticari olmayan kampanya ve faaliyetleri anlatması amacıyla baskı yapılabilmektedir.

Standın üzerine yapılacak baskı ile iç ve dış mekan insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde ürününüzü tattırma, tanıtma imkanı bulabilir veya faaliyet alanınızla ilgili bilgileri insanlara rahatça anlatma imkanı yakalayabilirsiniz.

Tanıtım Standı Fiyatları

Yapıldığı malzeme çeşitleri ve şekillerine göre tanıtım standı fiyatları değişkenlik gösterir. Daha çok tüketilen ve tercih edilen oval tanıtım standları (fasulye stand) daha uygun fiyatlıdır. Kare tanıtım standları ise sağlam yapısı yanı sıra dikkat çekiciliği ile size hizmet eder.

Tanıtım Standı Çeşitleri

Tanıtım standları şekillerine göre 2 ayrı sınıfa ayrılır.

  • Kare tanıtım stantları.
  • Oval tanıtım stantları.

Oval tanıtım stantları şekilleri nedeniyle fasulye tanıtım standı olarak da piyasada bilinmektedirler.

Online satış sitemiz üzerinden tanıtım standı satın alabilir veya müşteri temsilcilerimizi arayarak tanıtım stantları hakkında detaylı bilgi ve sipariş süreci hakkında yardım isteyebilirsiniz.