Kamp / karavan çadırı kategorimiz, doğa tutkunları için ideal çözümler sunar. Karavan kış bahçeleri ve gazebo kamp çadırları, geniş kullanım alanları sunar. Dayanıklı yapılarıyla dikkat çeker. Çadırlarımızı, her türlü doğa koşuluna uyum sağlayacak şekilde su geçirmez malzemelerle ve yüksek UV direnci ile üretiyoruz. Kamp ve karavan çadırı çeşitlerimiz, montaj kolaylığı ve yüksek rüzgar direnci özellikleriyle öne çıkar. Böylece doğada güvenli ve konforlu bir sığınak sunar. Karavan kış bahçeleri ve gazebo kamp çadırı seçeneklerimiz konforunuza katkı sağlar. Her model, aileler veya gruplar için geniş iç hacim sunar Taşınabilirlik ve hafiflik açısından da üstün performans sergiler. Bu çadırları, doğada geçireceğiniz zamanda konforunuzu maksimize etmek için tasarlıyoruz. Asbayrak ile kaliteli ürün ve malzeme içeren kamp / karavan çadırlarını şimdi satın alabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Deprem Çadırı

Füze Pelet Sobası

Kamp Çadırı Tüm Renkler 2×2 m.

15.230,40 

Kamp Çadırı Kamuflajlı 3×3 m.

18.036,00 

Kamp Çadırı Tüm Renkler 3×3 m.

18.036,00 

Karavan Çadırı / Kış Bahçesi / Tüm Renkler / 3×3 m.

18.036,00 

Kamp Çadırı Kamuflajlı 3×3 m.

18.036,00 

Karavan Çadırı / Kış Bahçesi / Tüm Renkler / 2×3 m.

19.639,20 

Kamp Çadırı Tüm Renkler 2×3 m.

19.639,20 

Karavan Çadırı / Kış Bahçesi / Tüm Renkler / 3×4,5 m.

22.444,80 

Kamp Çadırı Tüm Renkler 3×4,5 m.

22.444,80 

Karavan Kış Bahçesi

Karavan kış bahçeleri ve gazebo kamp çadırı seyahat etmeyi sevenler için harika bir seçenek. Bu çadırlar, yılın herhangi bir zamanında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Karavan kış bahçesi, karavana entegrasyonu sayesinde seyahat ederken daha konforlu bir konaklama seçeneği sunar. Karavan haricinde de kullanılan gazebo kamp çadırları büyük çadırlar statüsündedir, geniş ve konforlu yaşam alanları sunarlar.

Karavan Kış Bahçesi Genel Özellikleri

Karavan kış bahçeleri genellikle imperteks veya oxford kumaştan üretilmiştir. Bu kumaşlar içerde rahat bir ortam sağlar. Karavan kış bahçeleri, birçok kişi için yılın en güzel zamanı olan kış aylarında seyahat etme fırsatı sunar. Karavanınızı, kış manzaralarının tadını çıkarmak için dağların eteklerine, ormanlık alanlara veya hatta kış sporları yapan merkezlere park edebilirsiniz. Bu araçlar, sıcak bir yatağa dönüşen rahat bir konaklama sağlar ve kış aylarında seyahat etmek için mükemmel bir seçenek olabilir. Karavan kış bahçeleri, ayrıca seyahat ederken ekstra alan sağlar. Karavan kış bahçesi demek büyük yataklar, rahat oturma alanları ve hatta büyük mutfaklar anlamına gelir. Kış bahçesi çadırında ekleyemeyeceğiniz özellik yok gibi. Pencereler, sineklikler, bacalar, evcil hayvan çıkışları bunlardan sadece birkaçı. Bu özellikler, seyahat etmek istediğiniz yere gitmenizi ve keyifli bir konaklama deneyimi yaşamanızı sağlar. Kış koşullarına dayanıklı olmalarına rağmen, bu çadırlar kumaştan mamül olduğu için genellikle sıcaklığı sabit tutmak için daha fazla ısıya ihtiyaç duyabilirler. Bunun için içerde soba kurulabilir ve karavan kış bahçelerinde soba çıkış bacası alınabilir. Protent çadır rahatça toplanır ve kurulur, katlanır çadır mekanizması küçüktür ve karavanınıza rahatça yerleşir. Katlanır tente çadırlar tüm ana renklerde üretilirler. Portatif çadır sistemi hafif olması nedeniyle rahatça kurulur ve istenen her yerde, doğada, ormanda, kamp yerlerinde, plajda kullanılırlar.

Kamp / Karavan Çadırı Ölçüleri

2x2, 2x3, 3x3, 3x4,5 ve 3x6 metre ölçülerinde karavan çadırı üretilir. 3x3 kamp çadırı fiyat/fayda performansı en yüksek çadırdır. Tüm bu çadırlar m² 1 kişi yaşam alanı olarak düşünüldüğünde büyük çadır sistemleridir.

Gazebo ve Kamp Çadırı

Gazebo çadır her türlü açık hava işleminde insanlar ve eşyalarını güneş, yağmur ve diğer hava koşullarından korumak için kullanılır. Bu tür çadırlar, genellikle özel bir alanda kullanılmak üzere tasarlanmış yapıları sayesinde kolayca kurulup sökülebilirler. Bu, bahçelerde, plajlarda, parklarda, doğada, ormanda, dağda, kampta ve diğer etkinliklerde kullanımları anlamı gelir.

Çoğu Gazebo kamp çadırı alüminyum veya çelik iskeletle birlikte gelir ve kolayca toplanır. Küçük, tek kişilik çadırlardan büyük, çok kişilik çadırlara kadar birçok seçeneği vardır. Bazıları, tamamen kapalı yan duvarları ile birlikte gelir, diğerleri ise daha açık ve yalnızca çatı ve ayaklardan oluşur. Ayrıca, farklı renklerde ve desenlerde de mevcutturlar, bu da kişisel tercihinize bağlıdır.

Büyük Çadırlar Küçük Fiyatlarla

Asbayrak üretici olması nedeniyle büyük çadır fiyatlarında son derece indirimli ve cazip fiyatlarla müşterilerinin beğenisine geniş bir çadır skalası sunuyor. Büyük çadırlara çok küçük rakamlar ödeyerek ayrıcalıklı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Gazebo çadır fiyatları, malzeme kalitesi, boyutu ve tasarımı gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Basit, küçük bir çadır uygun bir fiyata satın alınabilirken, daha büyük ve özel tasarım çadırlar daha yüksek fiyatlara satılabilmektedir. Karavan çadırı fiyatlarının bütçenize uygun olması için komisyon ödemeyin üreticiden satın alarak karlı çıkın.

Gazebo çadır, katlanabilir çardak sistemine veya sabit bir iskelete sahip olan, açık alanlarda güneşten, yağmurdan veya rüzgardan korunmak için kullanılan bir çeşit çadır veya gölgeliktir. Gazebo çadır, oxford veya imperteks gibi polyester kumaşlardan yapılmış bir örtü ile kaplanır. Gazebo çadır, bahçe, balkon, kamp, fuar, tanıtım gibi farklı amaçlar için tercih edilebilir.

Çadırı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Gazebo çadırın malzemesinin kalitesi ve dayanıklılığı önemlidir. Gazebo çadırın malzemesi genellikle alüminyum, demir veya çelik gibi metallerden oluşur.
  • Gazebo çadırın boyutu ve şekli kullanım amacına ve yerine uygun olmalıdır. Gazebo çadırın boyutu istenilen alanı kapsamalıdır. Gazebo çadırın şekli de farklı modellerde olabilir. Örneğin kare, dikdörtgen gazebo çadırlar mevcuttur.
  • Kış veya yazın kullanımları satıcıya belirtilmelidir, buna özel ek aksesuarlar alınabilir. Örneğin kışın soba baca çıkışı gibi.