Yelken bayraklar, plajlardan mağazalara kadar çeşitli alanlarda hareketli reklam aracı olarak ön plana çıkar. Plaj bayrağı, rüzgara dayanıklı yelken bayrak ve eczane yelken bayrak seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Kategori sayfamızdan yelken bayrak fiyatlarına ulaşın.

Gösterilen sonuç sayısı: 14

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Özel Tasarım Yelken Bayrak Tüm Ölçüler

183,89 

Yelken Bayrak Tüm Ölçüler

183,89 

Özel Tasarım Olta Bayrak

183,89 

Plaj Bayrağı

183,89 

Beach Flag

183,89 

Flama Bayrak

183,89 

Oto Yıkama Yelken Bayrak

183,89 

Vodafone Yelken Bayrak

183,89 

Türk Telekom Yelken Bayrak

183,89 

Dubalı Bayrak

183,89 

Reklam Bayrağı

183,89 

Turkcell Yelken Bayrak

676,69 

Eczane Yelken Bayrak

676,69 

Fatura Ödeme Merkezi Yelken Bayrak

676,69 

YELKEN BAYRAK

Yelken Bayrak, plajlarda, etkinliklerde, mağazalarda ve daha birçok alanda kullanılan hareketli bir reklam aracıdır. Hafif yapı ve kolay kurulumu sayesinde, markaların hedef kitlelerine ulaşmak için popüler bir seçimdir. Yelken bayrakları burada direği, bidonu, kauçuk tabanı, ölçüleri, türleri ve fiyatlarıyla beraber bulabilirsiniz.

Yelken bayrak, ürün, hizmet, marka veya mekanların reklam ve tanıtımı için kullanılan bir bayrak türüdür. Yelken bayrak, plastik dubaların içerisine yerleştirilen özel alaşımlı direklere monte edilen raşel kumaş üzerine yapılmış baskılardan oluşur. Yelken bayrak, rüzgar yönüne göre dalgalanarak dikkat çeker.

Yelken bayrak, dikine yerleştirilmiş bir bayrak direği ve bayrak üzerine asılan reklam materyalinden oluşur. Bayraklar genellikle hafif polyester kumaşından yapılmıştır ve açılır-kapanır bir mekanizmaya sahiptir, bu sayede kullanımı kolaydır. Ayrıca, geniş bir renk yelpazesi ve özel yönetme yapıları sayesinde, markaların örneklerini farklılaştırmalarına ve hedef kitlelerinin dikkat çekmelerine olanak tanır.

Yelken bayraklar, genellikle açık hava şekillerinde kullanılır ve hedef kitlelere açık bir mesaj iletmek için kullanılır. Örneğin, bir mağaza önünde, indirim veya promosyonlar hakkında bilgi vermek için kullanılabilir. Ayrıca, tatilde servisler, bir donanım hizmetlerini tanıtmak için kullanılabilir veya bir markanın tanıtımını yapmak için kullanılabilir.
Bazı yelken bayraklar, su tabanları ile birlikte gelir, bu sayede daha güçlü bir stabilite sağlar. Bazı yelken bayraklar ise kauçuk tabanlıdır. Bu kauçuk tabanlarda sonsuz döner rulman sistemi bulunur kimi kauçuk tabanlar ise sabittir.
Yelken bayraklar, markaların hedef kitlelerinin dikkatini çekmek için harika bir araç ve markanızı etkin bir şekilde tanıtmak için ideal bir seçimdir.

Yelken bayrak seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlardır:

 1. -Yelken bayrağın malzeme kalitesi ve dayanıklılığı önemlidir. Yelken bayrağın malzemesi solmaz, yırtılmaz ve korozyona karşı dirençli olmalıdır. Yelken bayrağın malzemesi genellikle 90 gr veya 110 gr raşel kumaş olarak tercih edilir.
 2. Yelken bayrağın boyutu ve şekli kullanım amacına ve yerine uygun olmalıdır. Yelken bayrağın boyutu görünürlüğü arttırmalıdır. Sık kullanılan yelken bayrak ölçüleri 75x200 cm, 75x250 cm, 75x300 cm, 90x300 cm ve 100x400 cm.dir.
 3. Yelken bayrağın şekli de farklı modellerde olabilir. Örneğin yelken, damla, L şeklinde yelken bayraklar mevcuttur.
 4. Yelken bayrakların taşıyıcı zeminleri su bidonu ve kauçuk tabanlı olabilir. Kauçuk tabanlarda sonsuz döner sistemi veya sabit sistem mevcuttur.

YELKEN BAYRAK FİYATLARI

Yelken bayraklar, özellikle açık hava etkinliklerinde, plajlarda ve mağazalarda kullanılan popüler bir reklam aracıdır. Hafif, taşınabilir ve kolay kurulum özellikleri nedeniyle, birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. Ancak, Yelken bayrakların fiyatları markadan markaya ve boyutlarına göre değişebilir. Yelken bayraklar, markaların hedef kitlelerinin dikkatini çekmek için harika bir araç ve markanızı etkin bir şekilde tanıtmak için ideal bir seçimdir.

 • Yelken bayrak fiyatları ortalama 250 TL ile 2000 TL arasında değişebilir.
 • Yelken bayrakların fiyatını etkileyen birkaç faktör vardır. İlk olarak, bayrak boyutu fiyatı doğrudan etkiler. Genellikle, daha büyük boyutlu bayraklar daha pahalıdır. İkinci faktör, bayrak malzemesidir. Kaliteli malzemeler daha dayanıklı ve uzun ömürlü olacağından, daha yüksek fiyatlarla satılır. Üçüncü olarak ise kullanılan taban sistemidir, bidonlar daha ucuz iken kauçuk döner rulmanlı sistemler daha pahalı ve dayanıklıdır.
 • Yelken bayraklar, genellikle özellikle plajlarda ve açık hava etkinliklerinde kullanıldığı için, dayanıklı olmaları önemlidir. Bu nedenle, uygun fiyatlı bir Yelken bayrak satın alırken, dayanıklılık ve kalite gibi faktörleri de göz önünde bulundurmak önemlidir.
 • Yelken bayraklar, genellikle özellikle plajlarda ve açık hava etkinliklerinde kullanıldığı için, dayanıklı olmaları önemlidir. Bu nedenle, uygun fiyatlı bir Yelken bayrak satın alırken, dayanıklılık ve kalite gibi faktörleri de göz önünde bulundurmak önemlidir.

Tüm ölçülerdeki ve tamamlayıcı aksesuarlarıyla birlikte yelken bayrak fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz

DUBALI BAYRAK

Dubalı bayraklar, reklam bayraklarının bir çeşididir. Dubalı bayraklar, yelken bayrak, plaj bayrağı, olta bayrak, yol bayrağı, sopalı bayrak veya flama bayrak gibi farklı isimlerle de anılırlar.

 • Dubalı bayraklar, üç parça malzemeden oluşur: dubalı bayrak direği, dubalı bayrak kumaşı ve dubalı bayrak bidonu. Dubalı bayrak kurulumu çok kolaydır ve herhangi bir usta veya alet gerektirmez.
 • Yelken bayrak, üzerinde bir marka, ürün veya hizmeti tanıtan baskı bulunan ve özel bir direğe monte edilen bir bayrak türüdür. Yelken bayrak, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen ve dikkat çekici bir reklam materyalidir. Yelken bayrak seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar şunlardır:
 • Malzeme kalitesi: Yelken bayrağın hem direğinin hem de kumaşının dayanıklı, sağlam ve yıkanabilir bir malzemeden yapılmış olması önemlidir. Direk için alüminyum veya demir gibi metaller tercih edilebilir. Kumaş için ise raşel kumaş gibi UV filtresine sahip ve solmaz malzemeler uygun olabilir.
 • Tasarım ve renk: Yelken bayrağın tasarımı ve rengi sizin markanızın kimliğine ve beğeninize uygun olmalıdır. Yelken bayrak farklı boyutlarda, şekillerde ve desenlerde üretilebilir. Bazı yelken bayraklar yelken, kırlangıç veya damla şeklinde olabilir. Yelken bayrak seçerken renkli, desenli, baskılı veya sade modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Kullanım amacı: Yelken bayrağın kullanım amacına göre farklı özelliklere sahip olması gerekir. Örneğin, plajda kullanılacak yelken bayrağının geniş çaplı ve rüzgara dayanıklı olması avantajlıdır. Cafe veya restoranda kullanılacak yelken bayrağının ise menü veya kampanya gibi bilgileri içermesi işlevsel olabilir. Etkinlik veya fuarlarda kullanılacak yelken bayrağının ise marka veya organizasyonun logosu veya adını taşıması gerekir.

Yelken bayrak fiyatları ise marka, model, malzeme, özellik ve tasarıma göre değişiklik gösterir.