Özel Bayraklar

İşyerinizin reklamını yapmak veya sevdiğiniz bir görseli kumaş üzerine basmak mı istiyorsunuz? Yüksek kalitede kumaşlar ve haslığı yüksek doğa dostu boyalar kullanıyoruz. Bayraklar çift katlı veya tek katlı olur. Tek katlı olan bayraklarda baskı arka tarafa da geçiş yapar. Bayrağı asmanız için gerekli olan kuşgözü bayrak üzerindedir. Bayraklar kolayca takılır ve çıkarılır.

En popüler bayrak ölçüsü 100×150 cm.dir. This measurement is used on almost all flagpoles. Bayrak direğine kuşgözü veya plastik klips (fırdöndü) sayesinde takılır. Bu ölçü aynı zamanda evlerde, iş yerlerinde, fabrikalarda, konserlerde, hastanelerde, otellerde, etkinliklerde, spor musabakalarında kullanılan mükemmel bir ölçüdür.

Eğer şirketinizin reklamını yapmak veya spor takımınızın bayrağını sallamak veya her ne amaçla olursa olsun bayrak satın almak istiyorsanız bize yazın veya mesaj atın. Gerisini bize bırakın. Zamanınızı online satın almalar ve dizayn aplikasyonlarıyla harcamayın, bizi arayın yeterli. Eğer markanızı güçlendirmek için bir bayrağa ihtiyacınız var veya herhangi bir sebeple bayrak veya flama yaptırmak istiyorsanız sizin için grafik çalışmanızı biz yapıyoruz. Sadece talep formunu doldurun ve bayrak tedarikçiniz sizin için geriye kalan her şeyi halletsin. Zamanınızı online bayrak dizayn programları ile harcamayın, bizi arayın.

 

outdoor-flags
sport flags
stick flags
flag

Çok yüksek kalitede bayraklar istiyorsanız ve uygun fiyatlar arıyorsanız bize ulaşın. Özel bayrak tedarikçiniz Asbayrak sizinle Bayrak çeşitlerine buradan göz atın veya sipariş verin.