Katlanır çadır yapısı ve çantası sayesinde taşınabilir gazebo gölgelik çadır mekanizması. Üzerine baskı yaptırarak dilerseniz satışınıza, standınıza, tezgahınıza, pazarınıza, fuarınıza, serginize yardımcı olsun, dilerseniz de bahçenizde kolay kurulan şık bir gazebo çardağınız olsun veya plajda, kampta, ormanda, bahçede, tarlada, nerede olursanız olun özel bir gölgelik çadır alanınız olsun. Gazebo çardak parti ve etkinliğinizde size hizmet etsin, hatta otoparkınız olsun veya düğün, nişan, doğum günü, davet ve organizasyonlarınızda, özel günlerinizde sizinle olsun.

Gazebo tente çadır taşınabilir ve katlanır bir ürünüdür. Ayrıca kişisel olarak da kullanılabilir bir gölgelenme mekanizmasıdır. Gazebo mekanizması alüminyum veya demirden üretilmektedir. Gazebo, çadır kısmı oxford veya baskı yapılabilir polyester kumaştan mamüldür. Gazebo çardaklar düğün, organizasyon, fuar, bireysel, logo basılabilir durumdadır. Ana renklerde hazır gazebo seçenekleri. Pakette gazebo mekanizması + ana renk kumaş bulunmaktadır. Baskı ve yere sabitleme mekanizmaları opsiyoneldir.

Gazebo Çeşitleri

İhtiyaca uygun çeşitli ölçülerde dış alanda rahat bir şekilde kurarak kullanabileceğiniz Gazebo çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Gazebo Yedek Parçaları

Kullanmakta olduğunuz Gazeboların yedek parçalarının da teminini sağlamaktayız.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Menüyü Göster
Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48