Gazebo Bahçe Çadırı

Baskılı Gazebo Çadır

Düz Renk Gazebo Çadır

Kamp / Karavan Çadırı

Yedek Parçalar

Yıldız Tente

Gazebo çelik ve alüminyum iskeletli portatif ve katlanabilir gölgelenme sistemidir. Gazebo çadır, açık hava etkinlikleriniz için ideal ve şık bir çözüm sunar. Her türlü dış hava koşuluna dayanıklı bu ürünler, konforlu ve korunaklı alanlar yaratmanıza olanak tanır. Portatif katlanır çadırlar, estetik görünümleri ve sağlam yapıları ile dikkat çeker.Yüksek kaliteli malzemelerden özenle ürettiğimiz bu çadırları, uzun süreli kullanımlar için tasarladık. Çerçeve yapısı, güçlü rüzgârlara ve hava koşullarına karşı maksimum direnç sağlar. Su geçirmez kumaşlar kullanılarak dış etkenlerden tam koruma sunar. Gazebo çadır ürünlerimiz, kullanışlılıkları ve kolay kurulum özellikleri ile öne çıkar. Portatif katlanır çadır ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Çeşitli boyut ve tasarımlarda sunduğumuz ürünlerimizi keşfedin ve ihtiyacınıza uygun çözümü bulun. Ayrıca, özel tasarım talepleriniz için Asbayrak ekibi olarak size özel çözümler üretmeye hazırız. Tüm ürünlerimiz, kalite ve dayanıklılığı garanti eder.

37 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Baskılı Gazebo Çadır 2×2 m.

10.316,59 

Baskılı Gazebo Çadır 2×3 m.

11.749,45 

Baskılı Gazebo Çadır 3×3 m.

13.182,31 

Baskılı Gazebo Çadır 3×4,5 m.

17.767,46 

Baskılı Gazebo Çadır 3×6 m.

21.779,47 

Baskılı Gazebo Tam Duvarı

3.668,12 

Deprem Çadırı

Füze Pelet Sobası

9.720,00 

Gazebo Ayak Ağırlığı Kauçuk Taban

1.217,35 

Gazebo Bahçe Çardağı 3×3 m.

9.619,20 

Gazebo Bahçe Çardağı 3×4,5 m.

12.625,20 

Gazebo Bahçe Çardağı 3×6 m.

18.036,00 

Gazebo

Gazebo açık havalarda kullanılan dış hava şartlarından koruma sağlayan bir tür çardak sistemidir. Gazebolar tente, çardak, çadır, kamelya, şemsiye gibi bir çok farklı amaçla kullanılır. Gazebolar iskelet sistemi ve tavan gazebo tentesinden oluşur. Çadıra çevrilmesi için yan duvarlar, pencere, kapı ve isteğe bağlı diğer aksesuarlar ilave edilir.

Gazebo Çadır İmalatçısı Asbayrak

Sadece ürettiğimizi ve en kaliteli ürünleri satıyoruz mantığı ile çıktığımız yolda köşe başı ürünlerimizden olan gazebo çadırları farklı formasyonlarda üretiyoruz.

Gazebo çadırdan üretilen ve kamp dünyasının hizmetine sunduğumuz gazebo kamp çadırları, karavan kış bahçesi / karavan çadırı, bahçe çadırı her geçen gün kamp/karavan dünyasının ve bahçelerini güzelleştirmek isteyen insanların beğenisini kazanıyor. Gazebo çadır ile işinizi veya evinizi her yere taşımanız mümkün.

Gazebonun ticari olarak kullanımına yol açan gazebo stand çadırı / gazebo etkinlik çadır hem portatifliği hem de kullanışlı olması ile markaların dikkatini çekiyor. Gazeboya logo baskı yapmanın mümkün olması markaların en çok ilgilendiği konular arasında. Baskılı olan ürünlerin hedef kitle tarafından dikkat çektiğini söylemek yerinde olsa gerek.

Gazebo çadırlar kampanya, festival gibi süreçlerde de belediyelerin, yardım kuruluşlarının da göz bebeği. Yaz veya kış demeden gazebo çadır ile kampanyalarına devam ediyorlar.

Çeşitli ölçülerde gazebo çadırlar mevcut; 2×2, 2×3, 3×3, 3×4,5 3×6 metre. Bu büyük çadır ihtiyacınıza göre çardak, karavan kış bahçesi, stand, tente gibi görevleri başarıyla yerine getiriyor ve çok işlevsel. Sıkça sorulan sorularda “gazebo çadırı hangi boy alayım gelir”. bunun cevabı 3×3 çadır olacak zira 3×3 çadır özellikle göz bebeği.

Bu sağlam ürün portföyü uygun gazebo çadır fiyatları ile harmanlanarak her geçen gün büyüyor. Fiyatlara internet sitemizde göz gezdirebilir, farklı varyasyonlar için e-posta gönderebilirsiniz.

Gazebo Çadır Çeşitleri

  • Gazebo Bahçe Çadırı: Bu türdeki gazebolar daha çok bahçede kullanmak için tercih edilir. Yazın etkinlik, doğum günü partisi, kamelya amaçlı olarak bahçeye kurulur. Kışın da aynı amaçla kullanılabileceği gibi kolaylıkla toplanıp kaldırılabilir. Evinizde ve bahçenizde kullanışlı alanları gazebo bahçe çadırı ile yaratabilirsiniz. Ayrıca düğün salonu, kurban organizasyonları, iftar yemeği organizasyonları, nişan, sünnet gibi benzer organizasyonlarda kullanılır. Bahçe çadırı fiyatları evinizin bahçesine yapacağınız sabit kamelyalara göre daha uygun ve katlanabilir çardak sistemleri olması nedeniyle daha pratiktir.
  • Gazebo Stand Çadırı: Gazebo üzerine baskı yapılma imkanı vardır. Fuar, festival, etkinlik, organizasyon, kampanya veya tüm ticari ve insani faaliyetlerde kullanılabilir. Logo, desen, fotoğraf gibi tüm materyaller gazebo üzerine basılır. Stand çadırları pazarlarda, sokak ve caddelerde gerçekleştirilen tüm faaliyetlerde marka bilinirliği amacıyla ticari olarak yarar sağlar.
  • Gazebo Çadır: Tavan tentesi ve iskelet sistemiyle birlikte kullanılır. Yağmur, güneş, rüzgar gibi dış hava şartlarından korunum sağlar. Yan duvarlar ilave edilir ve bu duvarlara ilave edilebilecek kapı ve pencereler ile kampanya, ticari faaliyetler mevsimsel şartlara bakılmadan ilerleyebilir.
  • Kamp Çadırı / Karavan Çadırı / Karavan Kış Bahçesi: Şehrin sıkıcılığı ve keşmekeşinden kurtulmak isteyen her insan kendisini doğaya atar. En azından sahil kenarında, ormanda veya dağda geçirilen vakitler günümüzdeki stresi azaltan etkinliklerdir. Kampçı ve karavancıların da tam da bu nedenlerden dolayı doğaya olan ilgileri insanlar arasında geniş kitlelere yayılmıştır. Gazebolar kolay taşınabilir ve pratik kurulabilir, katlanır çadır olması, büyük çadırlar oluşları, yaz ve kışın kullanılabilmesi ve karavanlara enterge edilebilmesi açısından tercih edilirler. Gazebo modelinde ürettiğimiz karavan çadırı fiyatları ile kamp çadırı fiyatları aynıdır. Protent karavan çadırı, protent çadır veya prokamp çadır olarak da bilinen bu karavan çadırları geniş renk yelpazesiyle özel olarak üretilirler. Portatif çadır sistemi hafif, kolay kurulur ve taşınır. Katlanır çadır mekanizması 150x35x35 cm boyutlarına kadar küçülür.  3x3 kamp çadırı kullanıcıların beğenisini en çok kazanan hemen hemen 4 kişinin rahatça kalabileceği çadır boyutudur.

Gazebo Çadır Ölçüleri

Kullanılacak alanlara tam uyum sağlaması açısından gazebolarda bir çok kullanışlı ölçü bulunmaktadır. Kare ve dikdörtgen yapılar bazen bu çardakların koyulacağı alana uyum sağlaması açısından önemli olabilir.

2x2, 2x3, 3x3, 3x4,5 ve 3x6 m sık tercih edilen gazebo ölçüleridir. Gazebo fiyatları bu ölçülere göre değişir.

Daha az tercih edilse de 4x4, 5x5 m. ölçülerinde de gazebo çadır üretimi vardır. 3x3 çadır fiyatları diğer çadırlara nazaran daha çok üretildiği için daha fazla indirimlidir.

Cebinize Dost Gazebo Fiyatları

Gazebo fiyatları ölçülerine göre değişmektedir. İskelet malzemesi alüminyum veya çelik olması fiyatı belirleyen unsurlardandır. Asbayrak üretici firma olmasının verdiği avantajla gazebo çadır fiyatlarında büyük indirimler sunmaktadır. Bu sayede seçtiğiniz ölçü, iskelet sistemine göre uygun fiyatlara çadır imal ettirebilirsiniz. Pazaryerlerine ek komisyonlar ödeyerek zararlı çıkmak yerine doğrudan üreticiden çalışmanın hem gazebo fiyat avantajını hem de kişiselleştirilme avantajının kullanabilirsiniz.

Logo Baskılı Gazebo Çadırlar

Gazebo tenteler gölgelenme, fuar, stand çadırı, bahçe çadırı veya herhangi bir etkinlik için tasarlanmış bir çadır / çardak modeli. Gazebo, katlanabilir bir iskelete sahiptir. Gazebo, oxford veya imperteks gibi polyester kumaşlardan yapılmış bir örtü ile kaplanır. Gazebo, güneşten, yağmurdan veya rüzgardan korunmak için kullanılır. Gazeboya baskı yapabiliyoruz, özel her renk gazebo üretebiliriz, gazebonun bir çok ölçüsüne göz atabilirsiniz.

Gazebo logo baskılı olacaksa bizimle iletişime geçebilirsiniz, düz renk bir gazebo alacaksanız yukarıdaki gazebolara göz atabilirsiniz. Gazebolar genellikle stand çadırı, parti çadırı, gölgelik amaçlı bahçe çardağı, karavan çadırı kış bahçesi, kamp çadırı gibi amaçlarla da kullanılmaktadır. Gazebo Çadır her türlü açık hava işleminde insanlar ve eşyalarını güneş, yağmur ve diğer hava koşullarından korumak için kullanılır. Bu tür çadırlar, genellikle özel bir alanda kullanılmak üzere tasarlanmış yapıları sayesinde kolayca kurulup sökülebilirler. Bu, bahçelerde, plajlarda, parklarda, açık hava fuarlarında, açık hava konserlerinde ve diğer etkinliklerde kullanımları anlamı gelir. Çoğu Gazebo çadır, alüminyum veya çelik iskeletle birlikte gelir ve kolayca toplanır.  Katlanır gazebo taşınabilir ve pratiktir. Katlanır gazebo genellikle orta boy ve kare veya dikdörtgen şeklindedir.

Büyük Çadırlar

Küçük, tek kişilik çadırlardan büyük, çok kişilik çadırlara kadar birçok seçeneği vardır. Bazıları duvarları ile birlikte gelir, diğerleri ise daha açık ve yalnızca çatı ve ayaklardan oluşur. Ayrıca, farklı renklerde ve desenlerde de mevcutturlar, bu da kişisel tercih ve olay temasına göre seçim yapma olanağı sağlar. Gazebo çadır fiyatları, ölçüsü, iskelet tipi, kumaş cinsi, gazebo çadır baskı, duvar sayısı gibi seçeneklerle değişir. Basit, küçük bir çadır uygun bir fiyata satın alınabilirken, daha büyük ve özel tasarım çadırlar daha yüksek fiyatlara satılabilmektedir. Büyük çadır fiyatları cazip fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulur.

Gazebo Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gazebonun malzemesinin kalitesi ve dayanıklılığı önemlidir. Gazebonun malzemesi genellikle alüminyum veya çelik gibi metallerden oluşur.

Gazebonun boyutu ve şekli kullanım amacına ve yerine uygun olmalıdır. Gazebonun boyutu istenilen alanı kapsamalıdır. Gazebonun şekli de farklı modellerde olabilir. Örneğin kare, dikdörtgen şeklinde gazebolar mevcuttur.

Etkinlik çadırı olarak kullanıldığında baskılı olmasını tercih edebilirsiniz.

3x3 çadırlar fiyat/fayda performansı en iyi çadırlardır.