Kamp sandalyesi kategorimiz, konfor ve stil ihtiyaçlarınıza uygun geniş bir ürün yelpazesi sunar. Ahşap kollu, bardak tutuculu ve XL lüks dolgulu ürünlerimiz gibi çeşitli modellerimiz mevcuttur. Her türlü iç ve dış mekan kullanımı için idealdir. Piknik sandalyesi, plaj sandalyesi ve baskılı kamp sandalyesi gibi ürünlerimizi keşfedin. Katlanabilir sandalyelerimiz, pratiktir. Modern tasarımlarımız mekanlarınıza şıklık katar. Her bir ürünü, maksimum rahatlıkta ve uzun ömürlü olması için kaliteli malzemelerle üretiyoruz. Ev, ofis, bahçe veya kamp gibi farklı kullanım alanlarına yönelik ürünlerimiz mevcuttur. Piknik sandalyesi ve plaj sandalyesi gibi çeşitli stil ve fonksiyonlarda sandalyelerimiz bu kategoriye dahildir. Yaşam alanlarınızın ihtiyaçlarına cevap verir. Kamp sandalyeleri üzerine ve çanta kılıflarına baskı yaparak markanızı daha görünür hale getirebilirsiniz. Baskı olarak istediğiniz logo veya deseni sipariş esnasında dosya olarak yükleyerek baskılı kamp sandalyesi siparişi verebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Baskılı Katlanabilir Sandalye Ahşap Kollu

$ 14,25

Baskılı Katlanabilir Sandalye Bardak Tutuculu

$ 14,25

Baskılı X Kamp Sandalyesi Kalın Profil

$ 58,69

Baskılı XL Lüks Dolgulu Kamp Sandalyesi

$ 49,06

Katlanabilir Sandalye Ahşap Kollu

$ 12,91

Katlanabilir Sandalye Bardak Tutuculu

$ 12,91

Katlanabilir Tabure

$ 5,78

Katlanır Ahşap Şezlong Sandalye

$ 59,36

Katlanır Ahşap Şezlong Sandalye (Kollu)

$ 70,94

X Kamp Sandalyesi Kalın Profil

$ 51,40

XL Lüks Dolgulu Kamp Sandalyesi

$ 44,88

Kamp Sandalyesi

Kamp sandalyeleri her ortamda rahatça katlanarak kurulması ve kaldırılması ile hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz ergonomik sandalye türleridir. Piknik, kamp, plaj, konser, fuar, sergi, tanıtım, sahil, deniz kenarı, gezi, orman vb. her türlü iç ve dış mekanda yanımızda rahatça taşınabilir.

Baskılı Kamp Sandalyesi

Hayatın bir çok alanında kullanılan ve insanların en çok tercih ettiği popüler ürünlerden olan kamp sandalyeleri üzerine ve çanta kılıflarına baskı yaparak marka bilinirliğini arttırabilirsiniz.

Basılmasını istediğiniz logo veya çalışması sipariş esnasında dosya olarak yükleyerek veya müşteri temscileri ile iletişime geçerek baskılı kamp sandalyesi siparişi verebilirisiniz.

Baskılı Kamp Sandalyesi Modelleri

Üretimini yaptığımız baskılı kamp sandalyesi modellerimiz;

  1. Ahşap kollu
  2. Bardak tutuculu
  3. XL bardak tutuculu
  4. X kamp sandalyesi kalın profil

Baskılı Kamp Sandalyesi Fiyatları

Belirlediğiniz modele göre kamp sandalyesi fiyatlarımıza internet sitemizden veya fabrikamızdaki müşteri temsilcilerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Kamp sandalye fiyatları baskı yaptırmak istediğiniz alan ve toptan alım adetlerine göre değişiklik gösterir.

Baskılı Katlanır Ahşap Şezlong Sandalye

Katlanır ahşap şezlong sandalye modelinin kumaş kısmına yapılan logo, desen baskı çalışması ile baskılı katlanır ahşap şezlong sandalye üretimi yapılır.

Kumaş kısmını dilerseniz iki kat yaparak arka ve ön kısma farklı logo baskısı, desen çalışması yapılır.

Katlanır ahşap şezlong sandalye fiyatlarına internet sitemiz üzerinden veya müşteri temsilcileri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.