Cafe & Restaurant Şemsiyeleri

Kapalı alanlara mahkum olmak istemeyen, mevsim şartları her ne olursa olsun sıcak veya soğuk içeceğini yudumlamayı veya yemeğini bol oksijenli bir açık havada yemeyi tercih eden müşteriler için cafe şemsiyesi hayat kurtarıcıdır. Cafe şemsiyeleri yağmur veya güneş dış koşullar ne olursa olsun bunlardan etkilenmeden restaurant veya kafede müşterinin vakit geçirmesine olanak tanır.

Cafe Şemsiyesi Ölçüleri

Cafe şemsiyeleri ölçüleri şunlardır;

  • 2×2 m.
  • 3×3 m.
  • 4×4 m.
  • 5×5 m.

Cafe Şemsiyesi Modelleri

Kare Cafe Şemsiyeleri

Şemsiyenin üst kısmı kare şeklinde olan şemsiyelerdir. Gölgelenme alanı konusunda daha avantajlıdır.

Yuvarlak Cafe Şemsiyeleri

Şemsiyenin üst kısmı yuvarlak olan şemsiye modelleridir, ekonomik olarak ön plana çıkar.

Cafe Şemsiyesi Direk Çeşitleri

Ortadan Direkli Cafe Şemsiyeleri

Ana direğin şemsiyenin merkezinde olduğu şemsiye çeşididir. Bu modelin avantajı daha çok gölge alan sağlar.

Yandan Gövdeli Cafe Şemsiyeleri

Ana direğin yanda olduğu şemsiye modelidir. Bu şemsiyelerde en büyük avantaj şemsiye altlığının kapladığı alanı ergonomik bir şekilde yana çekerek alandan tasarruf ettirir.  Kendi ekseninde dönebilen bu şemsiyeye güneşin durumuna göre açı verebilirsiniz. Güneş artık bir sorun olmaktan tamamen çıkacak.

Cafe Şemsiyesi Açılma Sistemleri

Manuel İpli Sistem

Direk şaftı sonuna gizlenen bir makaraya bağlı olarak çalışan ip mekanizması sayesinde açılan şemsiye sistemidir. Ekonomik ve ergonomik yapısı sayesinde en çok satılan ve tercih edilen modeldir. Manuel ipli sistemde açma kapama işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Manuel Teleskopik Sistem

Tercih edeceğiniz şemsiyeyi nasıl açıp kapatacağınız önemlidir, manuel teleskopik sistem şemsiyeler bu açma kapama işlemeni son derece rahatlatır. Şemsiye ana direğinin üzerinde yer alan butonun itip çekerek açılan ve kapanan şemsiye açılma sistemi manuel teleskopik sistemdir.

Teleskopik Sistem

Birçok müşterinin içinde, yoğun tempo arasında şemsiye açma kapama bazen zor olabilir. Teleskopik sistem şemsiyeleri bunun için yaptık. Hiçbir zorluk yaşamadan kolu çevirerek şemsiyeyi açıp kapatabilirsiniz. Şemsiye ana direğinde yer alan kol mekanizmasının şemsiyeyi açıp kapattığı sisteme teleskopik açılan şemsiye sistemi denir.

Cafe Şemsiyesi Kumaş Çeşitleri

Akrilik

Akrilik kumaşlar sert hava koşullarına en çok dayanan kumaş çeşididir. Işık haslığı yüksek, deniz ve havuz suyuna dayanıklı, kopma ve sürtünmelere en çok direnç gösteren kumaş türü akrilik kumaşlardır. Zengin renk seçenekleriyle ve doygun renk haslıklarıyla akrilik kumaşlar müşteri memnuniyetinde zirvededir.

Polyester + Su İticili + Akrilik Kaplama

Elyafı %100  polyesterden üretilen polyester kumaşlar üzerine yapılan su iticilik ve akrilik kaplamaları sayesinde uv desteği de ilave edilerek ideal bir şemsiye kumaşı elde edilmektedir. Bu şemsiye kumaşı su iticilik sprey testlerinden başarıyla geçen, deniz suyu, havuz suyu dayanımı yüksek ve ekonomik fiyatı sebebiyle en çok talep edilen şemsiye kumaşıdır.

Cafe Şemsiyesi Baca Sistemi

Bacalı şemsiyeler kafelerin en çok tercih ettiği şemsiye sistemidir. Bu bacalar ortamdaki rüzgarın hava tahliyesini sağlamak ve sigara dumanını uzaklaştırmak görevini ihya ederler.

Cafe Şemsiyesi Logo Baskı

Cafe şemsiyeleri mevsimsel kısıtlamalardan işletmeyi kurtarmakla kalmayıp logo baskılı yapılması sayesinde marka bilinirliği hususunda da çözümler sunar. Özellikle de sahil kenarlarına girmek isteyen kurumsal markaların satışlarına ve marka bilinirliklerine katkı sağlar. Sahil bölgelerindeki noktalara ulaşmak isteyen kurumsal firmalar cafe şemsiyelerini promosyon olarak hediye ederek hem markaları, hem de işletme için çözümler üretir.

Mermer Şemsiye Altlığı

Mermer şemsiye altlıkları sayesinde masa veya sandalye çekmenize ve müşterilerinizi rahatsız etmenize gerek kalmaz. Tekerlekli yapısı sayesinde rahatça gerekli düzenlemelerinizi yapmanızı sağlar.

Sık Sorulan Sorular

Büyük cafe şemsiyeleri fiyatları

Şemsiye ölçü ve modellerine göre cafe şemsiye fiyatları için tıklayın

Cafe şemsiyesi fiyatları

Cafe şemsiyesi ölçü ve fiyatları için tıklayın.

2. El Cafe Şemsiyesi

Bazen elimizde müşteriden çıkma temiz cafe şemsiyeleri oluyor. Bunun için istediğiniz cafe şemsiyesi adeti, rengi ve ölçüsünü aşağıdaki forma yazarak lütfen bize gönderin.