Büyük Cafe / Bahçe Şemsiyesi (15)

Plaj Şemsiyesi (8)

Şemsiye Altlığı (14)

Teleskopik Cafe / Bahçe Şemsiyesi (10)

Yağmur Şemsiyesi (4)

Yandan Kollu Şemsiye (3)

Bahçe şemsiyesi, havuz, otel, deniz kenarı, sahil kısaca her yerde kullanabileceğiniz şemsiye modelleri. 2×2, 3×3, 4×4, 5×5, 6×6 ve tüm küçük, büyük şemsiye ölçüleri ve fiyatları. Cafeler için logo baskılı şemsiyeler, yandan kollu, teleskopik, kare, yuvarlak şemsiye çeşitleri. Plaj şemsiye fiyatları, balkon, teras, güneş şemsiyeleri. Mermer altlık ve bidon çeşitleri.

56 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Opti Plaj Şemsiyesi 200/10 cm Q

Opti Plaj Şemsiyesi 200/10 cm Q – Logo Baskılı

Prime Manuel Teleskopik Şemsiye 2,5×2,5

Şemsiye Bidonu 20 L

454,50 

Baskılı Şemsiye Baston

490,04 

Baskılı Şemsiye Katlanır

490,04 

Şemsiye Bidonu 35 L

590,92 

Core Plaj Şemsiyesi 180 cm Q

Orijinal fiyat: 1.662,12 ₺.Şu andaki fiyat: 1.246,60 ₺.

Büyük Şemsiye Bidonu 50 L

1.397,33 

Palm Şemsiye Bidonu 50 L

1.397,33 

Base Plaj Şemsiyesi 200/8 cm Q

Orijinal fiyat: 1.891,38 ₺.Şu andaki fiyat: 1.418,53 ₺.

Büyük Şemsiye Bidonu 70 L

1.504,50 

Premium Baskılı Şemsiye Katlanır (April)

1.604,81 

Norm Plaj Şemsiyesi 200/10 cm Q

Orijinal fiyat: 2.290,28 ₺.Şu andaki fiyat: 1.717,70 ₺.

Premium Baskılı Şemsiye Baston (Snotline)

2.031,79 

Core Plaj Şemsiyesi 180 cm Q – Logo Baskılı

2.063,32 

Şemsiye kategorimizde, her türlü hava koşulunda konfor ve şıklığı bir arada sunuyoruz. Güneşli günlerde koruma sağlayan plaj ve bahçe ürünlerimizden, yağmurlu havalarda sizi kuru tutacak ürünlerimize kadar geniş ürün seçenekleri sunuyoruz. Şemsiye fiyatları ise şekil, büyüklük, kumaş türü, modele göre değişiklik gösterir. Fiyat performans ürünlerini yakalamak için dilerseniz Asbayrak yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Her bir ürünü, estetik ve sağlamlığı ön planda tutarak ürettik. Farklı renk ve desen seçenekleriyle kişisel zevkinize uygun ürünlerimizi keşfedin. Mekanlarınızın dekorasyonuna estetik bir katkı sağlayacak şemsiyelerimizi inceleyin. Altlıklar gibi aksesuarlarımızla da fonksiyonellik ve tamamlayıcı şıklık sunuyoruz. Tüm ürünlerimizi web sitemiz üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun çözümleri kolayca bulabilirsiniz.

Şemsiye

Şemsiye, yağmur ve güneşten korunmak amacıyla kullanılan bir aksesuardır. Şemsiye bir sapın üzerinde esnek tellere gerilmiş, açılıp kapanabilen, su geçirmez kumaştan yapılmış taşınabilir veya sabitlenebilir bir eşyadır. Şemsiye, Türkçe'ye Arapçadaki şemsiyye sözcüğünden gelmiştir. Güneş şemsiyelerine “parasol” denir. Parasol kelime olarak “para” durdurmak, “sol” güneş anlamına gelir.

Şemsiye İmalatçısı Asbayrak

Şemsiyeler fonksiyonel durumu ile son derece faydalı ve markalama baskı yapıldığında yaydığı çekicilik ile benzersiz bir tanıtım aracıdır.  Sahil kenarındaki işletme, otel veya restoran ortamınız için promosyonlu bir plaj şemsiyesine veya kafe şemsiyesine ihtiyaç vardır. Bu büyük şemsiyeler ile işletmenizde dekoratif ve korunaklı bir ortam sağlanır.

Bahçenizde, yazlıkta, villanızda, evinizde, balkonunuzda kısaca her yerde şık ve fonksiyonel bir koruyucu bahçe şemsiyesine, güneş şemsiyesine, havuz şemsiyesine ihtiyaç vardır.

Kışın sizi yağmurdan koruyacak baston saplı ve katlanır şemsiyeleri üretmek bizim için bir zevk! Şemsiyelere logonuz ile markalama yapıyoruz, ancak bunu yaparken işletmenizin gücü kullandığınız tüm ürünlerde olduğu gibi şemsiyenize de yansımalı sizi güneşten koruyacak, su geçirmeyecek sağlam bir logolu büyük şemsiyeye sahip olmalısınız.

Bizim tarafımızdan yapılan şemsiyeler maliyet açısından rekabetçi, şemsiye fiyatları uygun ancak kaliteli. 180, 200, 240, 250, 300, 350, 400, 500 ve 600 cm çaptaki büyüklük seçenekleri, sağlam alüminyum ana direk yapıları, akrilik ve polyester kumaşları ve sınırsız sayıdaki renk seçenekleri, baskılı şemsiye opsiyonları ile sizleri bekliyor.

Şemsiye Çeşitleri

Şemsiye, farklı türlerde olabilir. En yaygın olanları yağmur şemsiyesi ve güneş şemsiyesidir. Yağmur şemsiyesi, yağmurdan korunmak için kullanılır. Güneş şemsiyesi yani parasoller ise daha büyük şemsiye türleridir. Bahçe ve plaj şemsiyeleri bu gruba girer.

 • Katlanabilir şemsiye. Çantaya hatta cebe sığabilecek ölçülere kadar küçülen otomatik ve yarı otomatik yağmur şemsiyesi. Bunlara logo baskı yapılarak promosyon olarak dağıtılır.
 • Baston şemsiye. Sap kısmı kıvrımlı elde tutulan bir bastonu andıran yağmur şemsiyesi türü. Logo basılarak premium bir promosyon hediyesi haline dönüşür.
 • Cafe şemsiyesi. Daha çok kafeteryalarda kullanılan büyük cafe şemsiyeleri. Logo baskılı üretilmesi daha olasıdır. Ticari amaçlı şemsiye türlerine girer.
 • Havuz şemsiyesi. Havuz başında kullanılan büyük güneş şemsiyeleri.
 • Teleskopik şemsiye. Daha kalın ana direk çapları olan ve bir kol yardımıyla çevrilerek açılan büyük şemsiye türü. Daha çok ticari amaçlar için kullanılır. Rüzgara en dayanıklı ve kaliteli şemsiye türüdür.
 • Yandan kollu şemsiyeler. Şemsiyeyi taşıyan gövdenin yanda olduğu şemsiye türü. Tasarımı ile dikkat çeken 360 derece güneşe göre dönebilen bir şemsiyedir.
 • Balkon şemsiyesi. Balkon ve pikniklerde kullanılan çeşitli genişlikleri de bulunan şemsiyelerdir. Bunlara logo ve desen baskı yapılır.
 • Plaj şemsiyesi. Yaz sezonuyla birlikte birbirinden farklı renk, ölçü ve kalitelerde üretilen şemsiyeler. Plaj şemsiyelerine baskı yapılarak marka bilinirliği geniş kitlelere yayılır.
 • Büyük şemsiye. 3x3 şemsiye, 4x4 şemsiye, 5x5 şemsiye 6x6 şemsiye ve 7x7 şemsiye bu gruba girer. Bu büyük şemsiyelerin fiyatları direk çapları ve kumaş türlerine göre değişiklik gösterir. Büyük şemsiyeler baskı yapılması mümkündür.
 • Bahçe şemsiyesi. Bahçelerde kullanılan güneş şemsiyeleri. Güneşin zararlı ışınlarından koruduğu gibi yağmurlu havalarda da kullanılır. Evlerde daha  çok tercih edilir.
 • Kamp şemsiyesi. Rahat taşınabilir, kolay katlanır olması nedeniyle kamplarda güneşin ve yağmurun kötü şartlarından sizi koruyan şemsiye çeşididir. Elinize alıp doğada kamp yerinde rahatça kurulur ve toplanır.
 • Deniz şemsiyesi. Plaj ve sahil kenarlarında kullanılan güneş şemsiyeleri. Deniz kenarında güneş haricinde toz ve rüzgardan da koruma sağlar. Fiber karbon çelik telleri sayesinde güçlü ve uzun ömürlüdür.
 • Dondurma şemsiyesi. Dondurma ve içecek firmaların tercih ettiği plaj ve bahçe şemsiyesi çeşitleridir. Logo ve desen basılan bu şemsiyeler ticari amaçlar için kullanılır.
 • Gölgelik şemsiye. Güneşin uv ışınlarından koruma sağlayan ve sıcak yaz günlerinde konforlu serin alanlar oluşturmanıza yarayan gölgelik şemsiyeler.
 • Güneş şemsiyesi. Parasoller iyi tasarımlı şemsiyeler modelleridir, güneş şemsiyeleri sizi güneş çarpması gibi olumsuz şartlardan korur.
 • Promosyon şemsiye. Üzerine veya eteklerine baskı yapılarak marka bilinirliğinin arttırıldığı ve hedef kitleye sizi doğrudan veya dolaylı yollardan ulaştıran şemsiye çeşidi promosyon şemsiyedir.
 • Kare şemsiye. Dizayn olarak en avantajlı şemsiye çeşidi kare şemsiyelerdir. Kare şemsiyeler daha fazla alanda gölge oluştururlar.
 • Sahil şemsiyesi. Kolay kurulur, toplanır yapısı sayesinde al ve çık. Değişik renklerde özel üretim imkanı ile sahillerde konforlu ve keyifli saatler yaşayın.
 • Veranda şemsiyesi. Evlerde daha çok tercih edilen kaliteli şemsiye çeşitleridir. Veranda şemsiyeleri yandan veya ortadan direkli olabilir. Özel tasarımı ve kaliteli kumaşları ile uzun ömürlüdürler.
 • Dev şemsiyelerBu şemsiyeler ana direk çapları 100 mm ve üzerinde olan genelde restoran, otel, havuz ve cafelerin tercih ettiği şemsiye türleridir. Müşterilerine daha konforlu ve rahat alanlar yaratmayı amaçlar. Baskılı olması nedeniyle de reklam ve ticari amaçlıdır. Bu şemsiye türlerinde kullanılan kumaşlar 6 yıl solmama garantisiyle üretilirler. Akrilik kumaşları tercih ettiğinizde bu garanti dev şemsiyelerin standart özelliğidir.

Şemsiye Fiyatları

Şemsiye fiyatları şekil, büyüklük, kumaş türü, modele göre değişiklik gösterir. Fiyat performans ürünlerini yakalamak için dilerseniz Asbayrak yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Büyük şemsiye fiyatlarında malzeme kalitesine bağlı olarak 2 farklı türde royal ve prime adını verdiğimiz şemsiye modellerimiz mevcuttur.

Plaj şemsiye fiyatları şemsiyenin 180 cm, 200 cm, 240 cm olması ve kumaş kalitesine göre değişebilir. Ayrıca baskı yapılacaksa bu desenin yoğunluğu ve logonun nereye basılacağı ile ilgili olarak fiyatları etkileyen bir başka unsurdur.

Asbayrak şemsiye çeşitleri, şemsiye baskı, plaj şemsiyesi, büyük şemsiyeler, yandan kollu şemsiye, dev şemsiye, bahçe şemsiyesi, güneş şemsiyesi olarak geniş bir yelpaze sunar. Tasarım ve fiyat açısından bu yelpaze size üreticiden şemsiye almanın avantajı ile indirimli fiyatlar olarak geri döner.

Şemsiye Altlıkları

Asbayrak ile yıllarca kullandığınız şemsiyeleriniz için şemsiye altlığı kısmından şemsiye bidonu tedarik edebilirsiniz.