Bariyer çeşitleri, şerit bariyerler, pirinç ve krom bariyerler gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Bariyer kordonları ve bariyer halatları gibi ürünlerimizi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Bariyer Kordonu 100 cm

$ 11,57

Bariyer Kordonu 150 cm

$ 17,36

Krom Bariyer

$ 47,18

Pirinç Bariyer

$ 57,86

Şerit Krom Bariyer

$ 92,06

Bariyer

Protokol bariyerleri müze, sergi, galeri, fuaye, fuar, ürün güvenliği, banka, eğitim kurumları, müzayede salonları, vip, hava limanları gibi bir çok alanda geçiş oluşturmak, güvenlik sağlamak, sıra, ayırmak gibi amaçlarla kullanılır.

Pirinç Bariyer ve Krom Bariyer

Bariyerler krom veya pirinç olmak üzere 2 alternatifi mevcuttur. Pirinç bariyerde kullanılan kordon uçları pirinç, krom bariyerde ise kordonun ucu krom olur.

Protokol bariyerinin diğer teknik özellikleri ve fiyatlarına göz atmak için ürüne göz atabilirsiniz.

Bariyer Kordonu / Halatı

Bariyerin arasına halat veya kordon adı verilen kalın bir zincir bağlanır. Bu kordon çoğu zaman kırmızı renkte olup uygun metraj sipariş geçilirse farklı renklerde de üretilir.

Kordonun kadife olan versiyonu da mevcuttur. Kadife kordonların içinde zincir bulunmaktadır.

Halat boyları genellikle 100 cm veya 150 cm uzunlukta, nadiren 200 cm uzunluklarda da tercih edilir.

Şerit Bariyer

Şerit bariyerler ise aynı görevi gören yardımcı elemanlardır. Bu bariyerlerin farkı kordon kısımlarının bariyerin içinde şerit halinde bulunmasıdır. İçinde yer alan şerit çekilerek kullanılır. Daha çok güvenlik, sıra, banka ve havalimanı gibi yerlerde kullanılmaktadır.