Kare, yuvarlak, yandan gövdeli gibi tüm modellerde ve renklerde doğrudan üretici fabrikadan balkon şemsiyesi satın alma imkanı. Yüksek kalitede ve her cebe uygun balkon şemsiyesi fiyatlarını bulabilirsiniz. İhtiyacınıza göre dilediğiniz renkte üretim yaptırabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Base Plaj – Bahçe Şemsiyesi 200/8 cm Q

$ 56,00

Clas Plaj – Bahçe Şemsiyesi 240 cm Q

$ 101,82

Core Plaj – Bahçe Şemsiyesi 180 cm Q

$ 49,21

İstanbul Yandan Kollu Şemsiye 3×3 m

$ 1.282,99

Norm Plaj – Bahçe Şemsiyesi 200/10 cm Q

$ 69,58

Opti Plaj – Bahçe Şemsiyesi 200/10 cm Q

$ 44,12

Palm Manuel Teleskopik Şemsiye 2,1×2,1 m.

$ 181,58

Palm Manuel Teleskopik Şemsiye 250 cm Q

$ 183,29

Royal Büyük Şemsiye 300 cm Q

$ 281,71

Royal Büyük Şemsiye 3×3 m

$ 317,35

Tiny Büyük Şemsiye 2×2 m.

$ 225,71

Çok Fonksiyonlu Balkon Şemsiyeleri

Balkonunuz için birbirinden güzel, uyumlu ve yaza uygun renkleri Asbayrak 'ta bulabilirsiniz. Şemsiyelerimizin kendi üretimimiz olması size istediğiniz rengi ürettirme gibi bir avantaj sağlamaktadır. Şemsiyenin renkleri kadar iskelet sistemi de önem taşır. Balkon şemsiyelerinde güneşin geldiği açıya göre kırılabilen şemsiye başlığı önemli bir fonksiyondur. Bu fonksiyonu sayesinde ister balkonda, isterseniz de plaj, bahçe gibi bir çok mekanda keyifli anlar geçirebilirsiniz. Balkon şemsiye bidonları da Şemsiye Altlığı bölümünde mevcuttur.

Şemsiyelerin kir tutmaz, yıkanabilir, su iticili olan kumaş kısımları yurt dışına ihrac ettiğimiz Avrupa kalitede olmaları ve özellikle üzerindeki renklerin kişiye özel üretiliyor olması her Asbayrak müşterisi için standart özelliklerdir.

Yandan kollu balkon ve bahçe şemsiyeleri güneşin açısına göre değiştirebilir ve 360 derece dönebilir. Bu ilgi odağı şemsiyeyi bahçelerinizde veya iş yerlerinde güvenle ve konforla kullanabilirsiniz.

Cazip Balkon Şemsiyesi Fiyatları

Balkon şemsiyelerinde bir çok farklı ölçü, kumaş cinsi, renk ve iskelet sistemi mevcuttur. Müşteriler kendi ihtiyaçlarını ölçü ve renklerine göre kendileri belirlerler. Yandan kollu şemsiyeler diğer tasarımlara göre daha fazla dikkat çekmektedir. Zarif iskelet yapısı ve kaliteli kumaşı ile ilgi odağı olmuştur. Uygun fiyatlı balkon şemsiyelerimiz arasında yer alan Core, Base, Norm, Opti ve Clas balkon şemsiyeleri aynı zamanda rahat taşınabilir olmasıyla her yerde kullanılabilir.

Makul bir fiyata gayet yüksek kalitede şemsiye satın almanın konforu sadece Asbayrak'ta. Plaj şemsiyesi modellerinin yanı sıra kare modeller de tasarımı güzel, ortadan direkli ve uygun fiyatlı şemsiye modellerindendir. Ürünlerin altlık kısımları fiyatları etkileyen aksesuarlardır. İhtiyaca göre mermer altlıklar, bidonlar kullanılabilir.

Asbayrak üretici olmanın konforunu şemsiye altlıklarında da müşterilerine hissettirmektedir. Dilenen renkte şemsiye altlığı üretilir ve sevk edilir. Bu sayede çevredeki renklere uyumlu ve örtüşen renkte şemsiyeler satın alarak uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz. Fiyatların modellerin kalitesiyle, direk çaplarıyla, kumaş cinsleriyle değişiyor olması bu sayede her ev ve ekonomiye uygun şemsiye satın alınabilecek olması anlamına gelir. Her şemsiye modeli oluşturulurken kalite ve tüketici ihtiyaçları çizgisinden hiçbir zaman ayrılmayan Asbayrak dayanıklı ve uzun vadeli şemsiyeler üreterek farkını fiyatlarında da hissettirmektedir.