Logo Baskılı Şemsiye İmalatçısı

Özel Baskılı Üretim Şemsiye Çeşitleri

Bazen uygun bir promosyon ürünü ararken, bazen işletmenize yeni bir heyecan getirmek için, bazen sadece kişiselleştirilmiş bir eşya niyetiyle logo baskılı şemsiye yaptırmak isterseniz ve en önemlisi de aradaki adama kârınızı kaptırmak istemezseniz yolunuz bizimle kesişecek.

Ürettiğimiz tüm şemsiye çeşitlerine sizin veya şirketinize ait logo, desen, grafik vb. her şeyi basabilmekte, şemsiyede üretim ve markalama hizmeti sunmaktayız. Ancak doğru şemsiyeyi seçmekte zorlanıyorsanız bu yazımızda size tüm şemsiyelerin artı ve eksilerini anlatarak logo baskılı şemsiye yaptırırken size yardımcı olma arzusundayız.

Logo Baskılı Plaj Şemsiyeleri

Özel plaj şemsiyeleri, geniş kapsama alanı ve çekici kişiselleştirilmiş gölgeliği ile her türlü sıkıcı açık hava tatilini unutulmaz bir duruma dönüştürebilir! Şirket logonuzla basıldığında benzersiz bir tanıtım rolüne hizmet eder. Sahil kenarındaki işletmeniz, oteliniz veya restoran ortamınız için promosyonlu bir plaj şemsiyesi gereklidir.
Ancak bunu yaparken şemsiyeniz güçlü görünmeli, güneşten korumalı, su geçirmemeli ve sağlam kalmalıdır.

Promosyon şemsiyeleri, şirket marka reklamcılığı için harika bir hediyedir ve satışı artırır. Ayrıca, herhangi bir etkinlikte hediye olarak kullanılabilirler. Baskılı şemsiyelerimiz tanıtım amaçlı tasarlanmış olsa da kaliteden ödün vermiyoruz. Sadece bir markanın adını göstermekle kalmaz, aynı zamanda zorlu hava koşullarına karşı da koruma sağlar. Bizim tarafımızdan yapılan şemsiyeler maliyet açısından rekabetçi, ancak kaliteli. 180, 200, 240 cm çaptaki büyüklük seçenekleri ve sınırsız sayıdaki renk seçenekleri sizleri bekliyor.

İmalat süreci ise çok basit, basılmasını istediğiniz şemsiye modelini beğeniyor, dilerseniz bunun ağırlık tamamlayıcı aksesuarını seçiyorsunuz. Ardından hazır ise grafik çalışmanızı sizden alıyor veya sizin için grafik departmanımız grafik çalışmanızı bitiriyor. Onayınızla beraber üretim süreci başlıyor ve kısa sürede üretim süreci bitip çıkan şemsiyeler sevk ediliyor.

BÜYÜK ŞEMSİYELER

Büyük şemsiyelerde ise 200 cm’den 6 metreye kadar tüm şemsiyelerde ister manuel ister crank shaft otomatik olsun her logo değişik baskı teknikleri ile ısıl veya serigraf olarak basılabilmekte.

Bayrakların Kullanım Süreleri

Bayrağına İyi Bak!

Bayrağın kullanım ömrünü uzatmak için tüyolar.

Bayrak kullanım süreleri tamamen subjektifdir. Ultraviyole ışınları, şiddetli rüzgarlar elyafların kırılmasına ve dikiş kenarlarının parçalanmasına neden olur.

Bayrağın kullanım yerine göre bayrak kullanım süresi değişir. Bir bayrağın ekstrem koşullardaki kullanımından ziyade uzun ömürlü olması için ılıman iklim sıcaklıklarında kullanılması önemlidir.  Kuvvetli rüzgarlı günlerde bayraklarınızı açmamanız gerekir, ayrıca yüksek yerlerde veya yüksek direklerde kullanılan bayraklar daha kısa ömürlüdür.

Bayrak kullanım süresi bayrağın uçum süresine bağlıdır, 24 saat dalgalanan bir bayraktansa gün içinde şafaktan alacakaranlığa kadar açık olan bir bayrak daha az zarar görür.

Bizler bayrak üretiminde günümüz teknolojisinin son geldiği noktadaki iplik ve boyaları kullanıyoruz.

Bayrak kullanımları kullanılan yerdeki rüzgar, hava sıcaklığına göre değişmekle beraber 6-12 ay arası kullanım beklenmektedir, bazen bu süre 2 yıla çıkabilirken bazen 3 aya düşebilmektedir. Kullanım ömürlerinin kısalmasının başlıca nedeni şiddetli esen rüzgar veya bayrağın bir yere çarpması olabilir, bayrak serbestçe dalgalanmalıdır.

Bayrak direği de bayrak ömrü için önemlidir, bayrak direğinin 360 derece dönerli olması bayrağın direğe dolanmasını engeller.

Bayrağın hafif olması uçumunu kolaylaştırdığı gibi ömrünü de arttırır, bayrak kenar dikişleri büyüklüklerine göre tek dikiş, çift dikiş, dört dikiş veya üçgen muska yöntemiyle yapılır.

Baskılı Bez Çanta

Baskılı Bez Çanta

Baskılı bez çanta siparişi vermek için kısaca 5 esas üzerinde durmanız gerekiyor.

 

Bez çanta ölçünüzü belirlediniz mi?

Bez çanta üzerine basılacak desen yada grafik belirlendi mi ve kaç renkli?

Almak istediğiniz miktarı düşündünüz mü?

Kumaş hakkında fikriniz nedir?

Son olarak ise standart bir ham bez çantada bulunmayan özgün ve ekstra istekleriniz var mı?

ÖLÇÜLER

Standart Ham Bez Çanta Ölçüleri
25x35 cm
30x40 cm
40x45 cm
İstediğiniz ölçü
Standart Ham Bez Kese Ölçüleri
10x15 cm
15x20 cm
15x25 cm
20x30 cm
25x35 cm
30x40 cm
40x45 cm
İstediğiniz ölçü

KUMAŞ

Ham bez çantalar hiç veya çok az işlem görmüş ham kumaşlar ile çalışır en sık çalışılan ham kumaşlar şunlardır; ham bez amerikan bezi, gabardin ve kanvas.

BASKI

Çanta üzerine basılmasını istediğiniz logonuz veya deseniniz var ise bunu netleştirmeniz sağlıklı olacaktır, maliyetleriniz renk sayısına bağlı olarak değişebilir. Çanta basarken 2 farklı baskı teknolojisi varyasyonu mevcuttur, birincisi emprime baskı (serigrafi) diğeri ise dijital baskı (süblime). Emprime baskı ile daha çok az renkli işleri, fotoğraf, cmyk, geçiş (tram) bulunan grafik ve desenleri ise dijital basarız. Baskı maliyetleri basılacak grafiğin bez çantanın hangi yönüne (tek yön veya çift yön) basılacağına göre de değişebilir. Son olarak ham bezin rengi ekru/krem arasındadır ancak bu kumaşlar yeterli miktar çanta sipariş verilirse veya stoklarımızda olan standart renklerden seçim yapılırsa kırmızı, siyah gibi renklere boyatılabilir.

MİKTAR VE EKSTRALAR

Ham bez çantaya kullanım amacına göre bazı özgün ekstralar ekleyebilirsiniz örneğin sırta çantası, ağzı büzgülü, büzgülü bez kese, büzgülü sırt çantası, cep, fermuarlı bez çanta, cırt cırt vb. Bu tamamen size bağlı, maliyetler de tabi ki buna göre değişecektir. Satın almak istediğiniz baskılı veya baskısız ham bez çantalarda toptan veya perakende satış vardır.

GENEL ÖZELLİKLER

 • Ham bez çantalar standart veya istenen ölçüde üretilebilir.
 • Bez çanta üzerine az veya çok renkli baskı yapılabilir veya baskısız satın alınabilir.
 • Büzgülü bez kese, büzgülü sırt çantası yapılabilir.
 • Doğal, %100 pamuk kumaşlardan üretilir. Gots, oeko-tex, repreve, ekoteks gibi sertifikalara ve akredite kurumlardan kalite analiz raporlarına haiz kumaşlar vardır.
 • Bez çantanızı ekstralar ile çeşitlendirebilirsiniz, sırt çantası, büzgülü, fermuar, cep, cırt cırt gibi ve ham bez kumaşlar yeterli miktar sipariş edilirse istenen renge boyanabilir veya mevcut standart renklerden (siyah, kırmızı, lacivert ve beyaz gibi) tercih yapılabilir.
 • Hiç baskı yapılmamış çantalardan alarak üzerine kendiniz de baskı yapabilir, boyama etkinlikleri için okullarda veya evinizde kullanabilirsiniz.
 • Bez çanta hammaddesi tamamen yerli ve millidir. Çukurova yöresindeki pamuk tarlalarından temin ettiğimiz pamuk ile Uşak fabrikamızda iplik haline getirip dokuyarak çantaya dönüştürülmektedir, doğaya hiçbir zararı yoktur.
 • Tekrar tekrar kullanılabilir plastik sarfiyatını azaltır.
 • Geri dönüşüm kumaşlardan üretilebilir, bu sayede çocuklarımıza daha uzun bir gelecek sunabiliriz.
 • Bez çantayı şirketiniz için yaptırıyorsanız şirket imajınızı güçlendirir ve üzerindeki baskı ile viral katkı sağlayabilirsiniz.
 • Ham bez çanta çoklu kullanım amacına sahip olarak üretilirler.

BEZ ÇANTA ÜRETİMİNDE ÖNEMLİ NOKTALAR

Kumaşın kimyasal, fiziksel ve yıkama akreditileri TÜRKAK-AB-0181-T ile TS En ISO IEC 17025 – 2017 standardına uygun olmalıdır. Kumaşlar %100 pamuk veya tercihe göre telefli ipliklerden üretilir. Akredite bir kurum laboratuvarda TS 4739 göre tayin edilir.

 

Bu kapsamda satılan bez çantalar üzerindeki boyalar DSÖ tarafından istenen MSDS belge kitlerine sahiptir, sağlığa zararlı olmayan boyalar kullanılır. Ayrıca boyaların doğaya da zararlı olmadığına dair Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan onay alındığını gösterir belgelere haizdir.

Ham bez çantanızı hangi boyda istiyorsunuz?

 • 25×35 cm
 • 30×40 cm
 • 40×45 cm
 • İstediğiniz ölçü

Bez çantanızı hangi kumaştan istiyorsunuz?

 • Ham bez amerikan bezi
 • Gabardin
 • Kanvas
 • Diğer

Ham bez çantaya baskı yapılacak mı? Kaç renkli?

 • Baskısız, ham (ekru/krem)
 • Baskısız, renkli (özel renge boyatılacak/standart renklerden seçilecek)
 • Baskılı, 1-4 renk arası.
 • Baskılı, çok renkli, cmyk, fotoğraf vb.

Ekstra talebiniz var mı?

 • Büzgülü bez kese
 • Bez sırt çantası
 • Fermuarlı
 • Cepli
 • Kısa kaplı
 • Ağzı büzgülü
 • Uzun saplı
 • Kuş gözlü
 • Diğer

Tek Kat ve Çift Kat Bayrak Arasındaki Farklar

Tek Kat ve Çift Kat Bayraklar

Tek kat (tek yön) ve çift kat bayrak hakkında bilgi
tek-kat-rasel

Tek Kat Raşel

Tek kat raşel (tek yön baskılı) kumaş bayrak alırken dikkat edilmesi gereken noktalar.

 

Raşel kumaş bayraklarda baskı bir yöne yapılır ve boya kumaşın gözeneklerinden geçerek arka yüzeye de geçiş sağlar.

Ön yüze yapılan baskı arka yüzden de ters olarak görünür.

Baskının arka yüzeye geçiş oranı basılan grafiğe, kumaşa ve boyaya göre değişmektedir.

Firmamızın kullandığı raşel kumaşlarda çoğu renkte geçiş oranı %80 ile %98 arasındadır.

Raşel kumaş bayraklar basıldıktan sonra dikilerek kullanıma hazır hale gelirler.

Çevrenizde görebileceğiniz bayrakların %75’inden fazlası raşel kumaştan üretilmiştir.

Raşel kumaş ince olduğu için rüzgar tarafından daha iyi dalgalanır.

Ancak bu incelik ona rüzgar, yağmur gibi dış etkenlerden kolaylıkla etkilenmesine neden olur.

Raşel kumaş bayrağın ömrü dış hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Yağmur, rüzgar ve güneş başlıca düşmanlarıdır.

Raşel kumaş bayraklar çift kat bayraklara göre daha uygun fiyatlıdır, bu da en çok tercih edilme nedeni olarak karşımıza çıkar.

cift-kat-saten

Çift Kat Saten

Çift kat saten bayrak siparişi geçerken (çift yön baskılı) dikkat edilmesi gereken noktalar.

Çift kat bayraklarda kullanılan materyal %99 satendir, nadiren alpaka da kullanılır.

Çift kat bayrak yapmak için 2 kumaşa ayrı ayrı baskı yapılır ve bunlar birleştirilerek dikilir.

Bu bayrak baskı yönteminde grafik her iki taraftan da düz olarak okunur.

Çift kat bayraklar daha ağır olduğu için zor dalgalanır.

Çift kat saten bayraklar hem materyal değiştiği için hem de 2 kat olmasından dolayı raşel kumaş bayraklardan fiyat olarak daha yüksektedir.

Dayanıklılık açısından ise çift kat saten bayraklar rüzgardan fazla etkilenmeyeceği için (şiddetli rüzgarlar hariç) daha uzun ömürlüdürler. Her ne kadar daha dayanıklı olsalar da şiddetli rüzgarlardan etkilenebilirler.

Neredeyse iki kattan fazla maliyetine rağmen tercihiniz çift kat bayrak olsa da 200×300 cm ve daha üzeri büyüklükteki bayraklarda çift kat saten bayrak önermiyoruz. Çünkü iyice ağırlaşan bayrak dalgalanmayacağı gibi direkte eğer yeteri kadar rüzgar aldığında dalgalansa da bayrak eteklerine daha fazla basınç bineceği için daha çabuk parçalanırlar.

Kaliteli Kamp Sandalyesi

İçinde bulunduğumuz dönemin getirdiği tereddütler, yalnızlık, hastalıklar, son 100 yıldır komün halde yaşamanın verdiği ezilmişliğin ardından insan doğayı tekrardan keşfinin ilk emeklemelerini yaşadığı şu dönemde belki de ilk aparat katlanır kamp sandalyesidir diyebilir miyiz?

 

Ama komün yaşam ve kapitalizmden doğaya kaçalım derken bir sandalyeye defalarca para vermenin ne anlamı var? İşte tam bu yüzden sağlam, dayanıklı ve kaliteli bir katlanır kamp sandalyesi alırken nelere dikkat etmeliyize bir açıklık getirelim.

PROFİL

Kamp sandalyesinin iskeletinin boru çapı kaç cm? Boru et kalınlığı nedir?

ARA BAĞLANTILAR

Deyim yerindeyse kamp sandalyesinin minaresini yerinde tutan ara aparatlarının sağlamlığı nedir?

KUMAŞ

Kamp sandalyesinin kumaşının kalitesi nedir?

ERGONOMİ

Sandalyenin katlanır yapısı, kullanılabilirliği.

GENEL OLARAK PİYASADA ÜRETİLEN SANDALYELER

Doğada, sahilde, şehirde, yolda, kampta, tatilde nerede olursanız olun rahatına düşkün olan insanoğlu bulunduğu ortamda asgari bir konforu kamp sandalyeleri ile sağlama derdinde.

Kimi rejisör koltuğu dedi, kimi piknik sandalyesi, kimi plaj sandalyesi, katlanır sandalye, şezlong sandalye de dese kamp sandalyesi genel olarak bu sandalyelerin adı ve piyasada şu ürünler yaygın.

A-101, Bim, Migros, Decathlon tarzı zincir market, mağazalarda sıklıkla göreceğiniz bu model aslında en çok şikayet edilen. Zira insanlar bu kamp sandalyesinin kolay deforme olduğunu söylüyor. Genel olarak 45-50 TL bandında bulabileceğiniz bu sandalyelerde dikkat edilmesi gereken şey ara bağlantı plastiklerinde kullanılan malzemenin kalitesi. Kumaş kalitesi, kalınlığı, iç astarın olup olmadığı. Eğer bu modeli seviyorsanız bu maddelere özenerek yapılmış bir ürünü 65-90 TL arasında bulabilirsiniz.

Şezlong tarzında katlanır kamp sandalyelerinde oldukça yaygın, hafif oluşu bir avantaj ancak insanlar iskeletin çok zayıf olduğundan ve 1-2 ay içinde parçalandığından oldukça şikayetçi. Ahşap kolları biraz daha zarifleştirse de, modelin fiyatı 45-60 TL bandında, eğer biraz kumaşı kalın olanlarından bulabilirseniz daha iyi bir kamp sandalyesi temin etmiş olursunuz. Piknik sandalyesi olarak sahilde sık karşılaştığınız bu modelin en büyük dezavantajı fazla yer kaplaması. Açma-kapatma anlamında ise son derece pratik. Zincir marketlerde satılan bu sandalyenin kumaşlarının ince oluşundan şikayetçi olan insanların sayısı hiç de az değil.

 

ŞEZLONG TİPİ KATLANIR SANDALYELER

Sağlam Ahşap

Ahşap hala cezbedici ve sağlamlıkta ön sıralarda. Şezlong tipi sandalyelerde özellikle gürgen ağacından yapılmış ve fırılanmış sandalyeler tercih etmekte fayda var. Ayrıca 4  seviyeli olanları tercih ederseniz yatma ve oturma arasında 2 adet fazladan ayar şansınız olur.

 

O BİR KATLANIR SANDALYEDEN DAHA ÇOK TANK OLABİLİR

Kaç kg kapasiteye sahip?

Çoğu kamp sandalyesi 110 kg veya 120 kg’a kadar dayanıklı, bu kamp sandalyesi ise 130-140 kg rahatlıkla taşıyabilir.

Kumaşı Nedir?

Kalın profilin kumaşı oxford, hem de 3 kat astarlı ve çift katlı, ayrıca su iticili de. Daha iyisi yok.

Renk Seçenkleri veya Kamp Sandalyesine Baskı Yapılabilir mi?

Biraz sabırlı olabilirseniz kamp sandalyenizi sizin adınıza da üretebiliriz, üzerinde isminizin yazdığı bir sandalyeyi kim istemez? Ayrıca istenen her renkte kamp sandalyesini üretebiliriz. Hem de toptan sipariş vermeden.

İskelet Sağlamlığı?

İskelet için en küçük kötü yorum yok, bir sefer kamp sandalyesi almak isteyenlerin tercihi, ayrıca iskeleti çizilmez boya ile boyandı.

 

Yıkanabilir Maske

İnsanların günlük maske ihtiyaçlarında çalkantılı dönem sona erdi ve yeni bir dönem ve ihtiyaç ortaya çıktı. Yıkanabilir bez maskeler. Yıkanabilir maskeler tek kullanımlık maskelerden bir noktada ayrılıyor; üretimden tasarıma, yıkamadan, kulak lastiklerine kadar yıkanabilir maskelere büyük bir alternatif.

Genel Özellikleri

 • Yıkanabilir maskeler dokuma, örme ve dokusuz kumaşlardan üretilir, polyester, pamuk ve tela gibi.
 • Nefes alınabilir ve yüze rahat oturabilir.
 • Dezenfeksiyon ve hijyeni ev ortamında sağlanabilir.
 • Antialerjik maddeler kullanılarak üretilmelidir.
 • Maske kumaşı en az 20 defa yıkanabilir ve kullanımı sırasında bütünlüğünü korur. Bu durum TSE tarafından 5 olarak belirlenmiştir.
 • Yüze temasında cildi tahriş edilmeyen malzemelerden üretilmiştir.

Performans Gereklilikleri

 • Bakteri filtrasyon verimliliği %90 ve üzerinde olmalıdır.
 • Solunabilirlik 60 pa/cm²
 • Mikrobiyal temizlik 30 kob/g

ÖNEMLİ — Bu kriter kapsamındaki hijyenik maskeler, 93/42 EC Direktifi veya AB / 2017/745
Yönetmeliği anlamında bir tıbbi cihaz (PS) veya AB Tüzüğü anlamında kişisel koruyucu ekipman
(KKD) olarak kabul edilmemelidir.
UYARI — Bu kriter kapsamındaki maske kullanımı, kullanıcıyı uyması gerekli olan fiziksel
mesafe ölçüsü ile diğer tedbirleri uygulanmasından kesinlikle muaf tutmaz

DİKKAT — Yüz maskesi, özellikle epidemik veya pandemik durumlarda
enfeksiyonların yayılma riskini azaltmak amacıyla kullanılmalıdır. Bu
performans özelliğine sahip maskeler, ameliyathanelerde veya benzer şartlara
sahip diğer tıbbi ortamlarda profesyonel sağlık çalışanlarının kullanması için
tasarlanmamıştır.

“UYARI: Bu cihaz 93/42 Direktifi veya AB / 2017/745 Yönetmeliği kapsamında tıbbi bir cihaz
değildir ve AB / 2016/425 Yönetmeliği kapsamında kişisel koruyucu ekipman değildir.”,

 

ÜreticiAsbayrak Visiual Solutions Manufacturer
Kumaş CinsleriSentetik (Poly) veya Polyester, Pamuk (doğal lif) ve dokusuz örgüsüz (nonwoven)
Baskı TürüDijital, Reaktif, Serigrafi, Empirme
Belgelendirmewww.asbayrak.com.tr/belgelerimiz

Çocuk Maskesi

YENİ NORMAL HAYATTA; PARKTA, OKULDA, KREŞTE, SOSYAL HAYATTA ÇOCUKLARIMIZ MASKE TAKMAYA HAZIR MI?

MASKEYİ BİRLİKTE SEÇİN

İnternetten maske alırken maskenin üzerindeki deseni çocuğunuzla birlikte seçin, onun beğendiği bir konu veya kahramanı belirleyerek maske siparişi verebilir veya dikebilirsiniz.

MASKENİZİ TAKIN

Çocuklarınıza maske takma alışkanlığı kazandırırken onlara örnek olmanız gerektiğinizi biliyorsunuz, onların yanında maskenin rahatsız edici, sinir bozucu bir şey olduğundan bahsetmeyin. Değişik desenli maskelerden kendinize alarak veya dikerek durumu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

BASKI YAPMAYIN

2 yaş ve daha küçük çocuklar neden maske takmaları gerektiklerini anlamayabilirler, 3 yaş ve üzeri çocuklara neden maske takmaları gerektiğini anlatabilirsiniz, büyüklerin de taktığından bahsedin. Ama yine de bazı çocuklar itiraz edebilir ve maske kullanmakta zorlanabilir hatta maske kullanamayabilirler, bu çocuklara baskı yapmayın. Her defasında ne kadar ilerlediğinize bakın, maske takmıyorlarsa onlara sosyal mesafeyi öğretin.

Sosyal Mesafe Ürünleri

Şirketiniz Covid-19'a Hazır mı?

Şirketinizi covid-19lu bir iş hayatına hazır tutmanız, hijyen kurallarınızı belirlemeniz ve müşterilerinizin hem güvenini hem de güvenliğini sağlamanız gerekiyor. Hijyen kurallarını koymada ve bu kuralları belirlerken size yardımcı olacak ayrıca ticari olarak da size katkıda bulunacak ürünleri sizin için bir araya topladık.

REFLEKTİF BANTLAR VE İKAZ ŞERİTLERİ

SOSYAL MESAFEYİ BELİRLEMEDE SİZE YARDIMCI OLACAK BANTLARI VE ŞERİTLERİ MUTLAKA KULLANIN.

TEK KULLANIMLIK ÜRÜNLER

SAĞLIKLI VE HİJYENİK ORTAMLAR SAĞLAMAK İÇİN ÜRÜNLERİ MÜŞTERİLERİNİZE ÖZEL VE TEK KULLANIMLIK OLARAK SAĞLAYIN.

BARİYERLER VE YÖNLENDİRME DUBALARI

MÜŞTERİLERİNİZİ DOĞRU YÖNLENDİRMEDE BARİYERLER VE YÖNLENDİRME DUBALARINDAN YARDIM ALIN.

MASKELER VE SİPERLİKLER

MÜŞTERİLERİNİZE MASKE DAĞITARAK DURUMUN CİDDİYETİNİ KAVRATIN VE BU DURUMU BASKILI MASKELERLE DAHA EĞLENCELİ HALE GETİRİN. ÜRETTİĞİMİZ ÖZEL SİPERLİKLERLE KENDİ ÇALIŞANLARINIZI DA KORUYUN.

01.

MASKE

Maskelerinizi şirketinize özel logolu veya eğlenceli desenler bastırarak yaptırabilirsiniz.

02.

SOSYAL MESAFE

Bariyerler, ikaz şeritleri, reflektif bantlar, yönlendirme dubaları ve yer işaretleme bantları ile müşterilerinizin şirketinizde doğru yerde bulunmalarını sağlayabilirsiniz.

03.

HİJYEN

Müşterileriniz kişisel hijyen kurallarına uyarken siz de onlara tek kullanımlık ürünler sağlayabilirsiniz.

En önemlisi de bu hazırlıkları yaparken Asbayrak ile en uygun fiyatlarla tanışabilirsiniz.

Özellikle otel, plaj, sörf okulları, restaurant, cafe, kuaförler, güzellik salonları, tekstil mağazaları ve diğer tüm sezonda iş yapan şirketlerimize sunduğumuz imkanlarla ve kişiselleştirilmiş sosyal mesafe koruyucu ürünler üreterek covid-19 sürecinize katkıda bulunuyoruz. Sitemizden bu ürünleri imalatçı fiyatlarına satın alabilirsiniz.

Baskılı Bez Maske

Baskılı Bez Maske

Baskılı maske sipariş vermek için kısaca 4 esas üzerinde durmanız gerekiyor.

 

Bunlar ölçü, kumaş cinsi, kaç katlı bir maske istediğiniz, astar ve basılacak grafik veya desen.

ÖLÇÜLER

Büyük Boy, Orta Boy, Küçük Boy

KUMAŞ

Sentetik, Pamuklu veya Dokusuz Kumaşlar. Dokusuz kumaşlar grubuna örnek (nonwoven) spunbond. Spunbond arası meltblown filtreli. Örme kumaşlara örnek scuba, dokuma kumaşlara örnek oxford.

BASKI

Logo Baskı, Hazır Desenler (Yetişkin veya Çocuklar İçin Ayrı Ayrı) veya Özel Renk.

KAT & ASTAR

Dokusuz kumaşlarda 3 katlı, pamuklu ve sentetik kumaşlarda 2 katlı, scuba kumaşlarda tek katlı (antiviral kaplamalı).

GENEL ÖZELLİKLER

 • Yüz maskelerinin iç kısımlarına herhangi bir kağıt, peçete, vb. koymak için iç cep dikilebilir.
 • Nefes alınabilir kumaşlar tercih edilmektedir.
 • Ciltte uzun süre kalabilen ve tahriş oluşturmayan kumaşlar kullanıyoruz.
 • Maskenin burna tam oturması için burun kısmına bir tel yuvası açılabilir.
 • Maskeler kolayca takılıp çıkarılabilir.
 • Maskeler kulak kısmından lastiklidir.
 • En az 20 kez yıkanabilir.

KULLANIM TALİMATLARI VE ÖNEMLİ UYARILAR

Bu kriter kapsamındaki hijyenik maskeler, 93/42 EC Direktifi veya AB / 2017/745 Yönetmeliği anlamında bir tıbbi cihaz (PS) veya AB Tüzüğü anlamında kişisel koruyucu ekipman (KKD) olarak kabul edilmemelidir.

Bu kapsamda satılan maskeler tıbbi/medikal maske yerine geçmez. Bu kriter kapsamındaki yüz maskelerinin kullanımı, güvenli (sosyal) mesafeye dikkat etme, el hijyeni, yüz, burun, göz ve ağız temasından kaçınmak gibi önleyici önlemlerin yerini almaz.
Yüz maskelerinin uygun kullanımı, önlemin etkinliği için elzem olup bu maskeler, bireyler tarafından kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılmalıdır. Bu kriter, maske ile kullanıcısının yüzü arasındaki arayüzle ilgili özel sızdırmazlık gerekliliklerini tanımlamaz.
Toplumda yüz maskelerinin kullanımına dair tavsiyeler, tedarik durumları ve potansiyel olumsuz yan etkileri izlenerek dikkate alınmalıdır.

UYARI — Bu kriter kapsamındaki maske kullanımı, kullanıcıyı uyması gerekli olan fiziksel mesafe ölçüsü ile diğer tedbirleri uygulanmasından kesinlikle muaf tutmaz.

UYARI: Bu cihaz 93/42 Direktifi veya AB / 2017/745 Yönetmeliği kapsamında tıbbi bir cihaz değildir ve AB / 2016/425 Yönetmeliği kapsamında kişisel koruyucu ekipman değildir.

DİKKAT — Yüz maskesi, özellikle epidemik veya pandemik durumlarda enfeksiyonların yayılma riskini azaltmak amacıyla kullanılmalıdır. Bu performans özelliğine sahip maskeler, ameliyathanelerde veya benzer şartlara sahip diğer tıbbi ortamlarda profesyonel sağlık çalışanlarının kullanması için tasarlanmamıştır.

Baskılı Yüz Maskesini Hangi Boyda İstiyorsunuz?

 • Küçük boy
 • Orta boy
 • Büyük boy

Baskılı Yüz Maskesini Kaç Katlı İstiyorsunuz?

 • Tek katlı
 • 2 katlı
 • 3 katlı
 • 4 katlı

Yüz Maskesine Baskı Yapılacak Mı? Yapılacaksa Baskı Kaç Renkli?

 • Baskısız, beyaz.
 • Baskısız, renkli.
 • Baskılı, hazır kumaş desenlerinden.
 • Baskılı 1-2-3 renkli logo, yazı vb.
 • Baskılı çok renkli, logo, yazı, fotoğraf vb.

Bez Maskede İç Kısma Astar İstiyor Musunuz?

 • Astarlı
 • Astarsız