Logo Baskılı Gazebo Tente İmalatçısı

Logo baskılı gazebo tenteler kişiselleştirilmiş hali ile benzersiz bir tanıtım aracına dönüşebilir.  Bunu yaparken güçlü duruşunu, güneşten veya yağmurdan korumacı halini muhafaza etmelidir.

Gazebo tente birçok amaçla kullanılabilir bir çardak modeli. Koruyucu yapısı, dikkat çekici büyüklüğü, eskiyi yeniyle buluşturması ile göz alıyor. Katlanabilir yapısıyla kolaylıkla kurulup kaldırılan gazebo tenteler geniş bir alanda size hizmet verebilir. Üzerine logonuzun baskısı yapılarak özelleştirilebilir, müşteri veya hedefinize sizi rahatlıkla ulaştırabilir.

Gazebo Ölçüleri Neler?

Genellikle tercih edilen gazebo ölçüleri 2×2 2,5×2,5 2×3 3×3 3×4,5 3×6 ve 4×4 m. olarak sayılabilir. En çok tercih edilen logo baskılı gazebo katlanır stand çadırı ölçüsü 3×3 metredir.

Gazebonun Hangi Kısımlarına Baskı Yapılıyor?

Gazebonun etek kısımlarına, tavanına ve duvarlarına baskı yapılabilir. Logonuzu veya bir fotoğrafı gazebo tente üzerine basabiliriz.

Gazebo Tente Renkleri Neler?

Çok zengin renk skalası mevcuttur, hemen hemen her renkte gazebo tente üretebiliriz.

Renk Gazebo Tente Fiyatını Değiştirir Mi?

Hayır seçtiğiniz rengin baskılı gazebo tente üzerinde bir fiyat etkisi yoktur.

Baskılı Gazebo Fiyatları Neler?

Logo baskılı gazebolar için firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Logo Baskılı Gazebo İmalat  Süreci?

Logo baskılı gazebonuzu üretirken kalitesinden ödün vermiyoruz, seçmiş olduğunuz gazebo tente ölçüsüne göre tasarım yapmak için öncelikle logonuzu bize gönderiyorsunuz grafik departmanı çalışmalarını yapıp sizden onay aldıktan sonra basım sürecinden imalata başlıyoruz. Dikimi biten gazebo tenteniz sevk ediliyor.

Gazebo Katlanır Portatif Çardak Çadır Kamelya

Gazebo Nedir?

Gazebo kelime anlamı bakamından park, bahçe veya geniş alanlarda kullanılan sekizgen, kulesi bulunan “çardak” anlamına gelmektedir. Gazebo çardak yapısı ilk olarak 5000 yıl önce Mısır’da ortaya çıkmış Çin ve İran gibi ülkelerde de kullanılmıştır.  Daha sonra İngiltere’de 18. yy başlarında kullanılmaya başlanmış günümüzde ise daha çok ahşaptan üretilmektedir.

Gazebo Katlanabilir Portatif Çadır/Çardak/Tente/Kamelya Nedir?

Gazebo katlanır portatif çadır/çardak/tente gölgelik sistemleri ise şekilsel ve kullanım amacı olarak tarihte kullanılan gazebolara çok fazla benzemektedir. Bir iskelet yapı ve bu yapıyı örten tavan kumaşı sayesinde gölgelenme ve çeşitli amaçlara hizmet eden, dilenirse baskı yapılabilen akordiyon tarzda katlanıp açılabilen bir çadır/çardak sistemidir.

Gazebolar Nerelerde Kullanılır?

1- Fuarlar.

2- Bahçe, park, bağ, tarla, açık alanlar.

3- Şehir içleri.

4- Düğün salonu, organizasyon alanı vb yerler.

5- Konserler, festivaller.

6- Deniz kenarları, plajlar, karavan ve kamp alanları, dağ, off-road, orman gibi şehir içi ve dışı açık alanlar.

7- Otoparklar.

8- Tezgah, stand yeri, pazaryeri, sergi alanları.

Kısacası gazebo katlanabilir ve korunaklı yapısı ile belediyelerden, reklam ajanslarına, organizasyon firmalarından, pazarcılara, evinizin bahçesinden, dağdaki bir off-road etkinliği merkezine kadar kullanım alanı çok geniş bir gölgelenme ve korunma sistemidir.

Gazebodan Nasıl Faydalanabiliriz?

1- Gazebodan kamp çadırı yapılır.  Kamp çadırı modellerimiz burada tıklayın

2- Gazebo stand haline dönüşebilir.  Gazebo modelleri burada tıklayın

3- Gazebodan bahçeye çardak yapılır.  Bahçe çardağı çeşitleri için tıklayın

4- Gazebodan karavan kış bahçesi yapılır.  Karavan kış bahçeleri için buraya tıklayın

Gazebo Ölçüleri Nelerdir?

 • 2×2 m.
 • 2×3 m.
 • 3×3 m.
 • 3×4,5 m.
 • 3×6 m.
 • 4×4 m.

Gazebo Tavan Kumaşları Nelerdir?

Alım gücünü de hesaba katarsak bir gazebo en uygun 600D imperteks kaplama kumaştan üretilir. Bunu 660D ve oxford kumaşlar takip eder.

Gazebo Yan Duvarlar

Gazebonun yanları yine aynı tavan kumaşından imal edilen duvarlar ile kapatılabilir. Bu duvarlara dilediğinde pencere, kapı, fermuar, sineklik hatta baca cıkışı bile eklenir. Bu duvarlara baskı da yapılır.

Baskılı Gazebo

Gazebonun kumaşı üzerine baskı yapılır, baskı yapılan alanlar şöyledir

 • Gazebo tavan kumaşı
 • Etekler
 • Duvarlar

Gazebo Renkleri Neler Olabilir?

Gazeboda bir renk kısıtlaması yoktur, dilediğiniz tüm renklerden gazebo üretilir.

Gazebo Kamp Çadırı

Gazebo iskelet kullanarak yan duvarlara istediğiniz biçimde pencere, kapı, sineklik, şeffaf pencere, perde, bacı çıkışı, iç kısma raf ve askılık, tabana su geçirmez vinil dikerek gazebonuzu büyük bir kamp çadırına dönüştürebiliriz.


Gazebo Karavan Kış / Yaz Bahçesi

Karavanınıza ilave olarak gazebonuzu karavanın kış bahçesi haline çevirebiliriz, yine kapı, pencere, baca çıkışı, oluk, kapı ve pencere sineklikleri  gibi bir çok ilave opsiyon ile karavanınıza bir oda daha ilave edin.

Gazebo İskeleti Dayanıklı mıdır? Gazebo Kumaşı Özellikleri Nelerdir?

İdeal bir gazebo çelik ve alüminyumdan üretilir. Buna yerli üretim galvanizi de ilave edebilirsiniz. 3 iskelet de son derecede dayanıklıdır. Fayda fiyat açısından çelik (demir) iskelet işinizi görecektir. Rüzgardan etkilenmemesi için opsiyonel olarak satılan gazebo ayak kauçuklarından alabilirsiniz. İmperteks kumaşlardan üretilen gazebolar su geçirmezler. Oxford kumaşlardan yapılan gazebolar ise su iticilidir fakat yoğun yağmurda su geçirirler. İmperteks kumaşlar yağmura dayanıklıdır fakat 3-4 ay sürekli güneş gördüklerinde deforme olurlar. Bu yüzden yazın oxford kumaş kullanmak güneşe karşı gazebonuzu daha dayanıklı kılacaktır.

Gazebo Ölçülerinde Neye Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle gazeboyu kullanma amacınız çok önemli, örneği bir düğün salonu işletmecisi iseniz 3×3 m. gazebo ile salonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Örneğin çocuğunuza bir bahçe evi düşünüyorsanız 2×2 bir gazebo size yetecektir. En çok 3×3 m. gazebo tüketilir.

Gazebo Fiyatları Ne Durumda?

Gazebolar ölçü, kumaş durumu, baskı durumu, duvarların durumu gibi opsiyonlarıyla fiyatlarda değişiklik gösterirler. En uygun fiyatı ihtiyacınıza göre firma yetkililerimizden isteyebilirsiniz.

Güncel gazebo ve bahçe modeli gazebo fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Güncel gazebo kamp çadırı ve karavan kış bahçesi fiyatları ise burada.

Logo Baskılı Şemsiye İmalatçısı

Özel Baskılı Üretim Şemsiye Çeşitleri

Bazen uygun bir promosyon ürünü ararken, bazen işletmenize yeni bir heyecan getirmek için, bazen sadece kişiselleştirilmiş bir eşya niyetiyle logo baskılı şemsiye yaptırmak isterseniz ve en önemlisi de aradaki adama kârınızı kaptırmak istemezseniz yolunuz bizimle kesişecek.

Ürettiğimiz tüm şemsiye çeşitlerine sizin veya şirketinize ait logo, desen, grafik vb. her şeyi basabilmekte, şemsiyede üretim ve markalama hizmeti sunmaktayız. Ancak doğru şemsiyeyi seçmekte zorlanıyorsanız bu yazımızda size tüm şemsiyelerin artı ve eksilerini anlatarak logo baskılı şemsiye yaptırırken size yardımcı olma arzusundayız.

Logo Baskılı Plaj Şemsiyeleri

Özel plaj şemsiyeleri, geniş kapsama alanı ve çekici kişiselleştirilmiş gölgeliği ile her türlü sıkıcı açık hava tatilini unutulmaz bir duruma dönüştürebilir! Şirket logonuzla basıldığında benzersiz bir tanıtım rolüne hizmet eder. Sahil kenarındaki işletmeniz, oteliniz veya restoran ortamınız için promosyonlu bir plaj şemsiyesi gereklidir.
Ancak bunu yaparken şemsiyeniz güçlü görünmeli, güneşten korumalı, su geçirmemeli ve sağlam kalmalıdır.

Promosyon şemsiyeleri, şirket marka reklamcılığı için harika bir hediyedir ve satışı artırır. Ayrıca, herhangi bir etkinlikte hediye olarak kullanılabilirler. Baskılı şemsiyelerimiz tanıtım amaçlı tasarlanmış olsa da kaliteden ödün vermiyoruz. Sadece bir markanın adını göstermekle kalmaz, aynı zamanda zorlu hava koşullarına karşı da koruma sağlar. Bizim tarafımızdan yapılan şemsiyeler maliyet açısından rekabetçi, ancak kaliteli. 180, 200, 240 cm çaptaki büyüklük seçenekleri ve sınırsız sayıdaki renk seçenekleri sizleri bekliyor.

İmalat süreci ise çok basit, basılmasını istediğiniz şemsiye modelini beğeniyor, dilerseniz bunun ağırlık tamamlayıcı aksesuarını seçiyorsunuz. Ardından hazır ise grafik çalışmanızı sizden alıyor veya sizin için grafik departmanımız grafik çalışmanızı bitiriyor. Onayınızla beraber üretim süreci başlıyor ve kısa sürede üretim süreci bitip çıkan şemsiyeler sevk ediliyor.

BÜYÜK ŞEMSİYELER

Büyük şemsiyelerde ise 200 cm’den 6 metreye kadar tüm şemsiyelerde ister manuel ister crank shaft otomatik olsun her logo değişik baskı teknikleri ile ısıl veya serigraf olarak basılabilmekte.

Bayrakların Kullanım Süreleri

Bayrağına İyi Bak!

Bayrağın kullanım ömrünü uzatmak için tüyolar.

Bayrak kullanım süreleri tamamen subjektifdir. Ultraviyole ışınları, şiddetli rüzgarlar elyafların kırılmasına ve dikiş kenarlarının parçalanmasına neden olur.

Bayrağın kullanım yerine göre bayrak kullanım süresi değişir. Bir bayrağın ekstrem koşullardaki kullanımından ziyade uzun ömürlü olması için ılıman iklim sıcaklıklarında kullanılması önemlidir.  Kuvvetli rüzgarlı günlerde bayraklarınızı açmamanız gerekir, ayrıca yüksek yerlerde veya yüksek direklerde kullanılan bayraklar daha kısa ömürlüdür.

Bayrak kullanım süresi bayrağın uçum süresine bağlıdır, 24 saat dalgalanan bir bayraktansa gün içinde şafaktan alacakaranlığa kadar açık olan bir bayrak daha az zarar görür.

Bizler bayrak üretiminde günümüz teknolojisinin son geldiği noktadaki iplik ve boyaları kullanıyoruz.

Bayrak kullanımları kullanılan yerdeki rüzgar, hava sıcaklığına göre değişmekle beraber 6-12 ay arası kullanım beklenmektedir, bazen bu süre 2 yıla çıkabilirken bazen 3 aya düşebilmektedir. Kullanım ömürlerinin kısalmasının başlıca nedeni şiddetli esen rüzgar veya bayrağın bir yere çarpması olabilir, bayrak serbestçe dalgalanmalıdır.

Bayrak direği de bayrak ömrü için önemlidir, bayrak direğinin 360 derece dönerli olması bayrağın direğe dolanmasını engeller.

Bayrağın hafif olması uçumunu kolaylaştırdığı gibi ömrünü de arttırır, bayrak kenar dikişleri büyüklüklerine göre tek dikiş, çift dikiş, dört dikiş veya üçgen muska yöntemiyle yapılır.

Baskılı Bez Çanta

Baskılı Bez Çanta

Baskılı bez çanta siparişi vermek için kısaca 5 esas üzerinde durmanız gerekiyor.

 

Bez çanta ölçünüzü belirlediniz mi?

Bez çanta üzerine basılacak desen yada grafik belirlendi mi ve kaç renkli?

Almak istediğiniz miktarı düşündünüz mü?

Kumaş hakkında fikriniz nedir?

Son olarak ise standart bir ham bez çantada bulunmayan özgün ve ekstra istekleriniz var mı?

ÖLÇÜLER

Standart Ham Bez Çanta Ölçüleri
25x35 cm
30x40 cm
40x45 cm
İstediğiniz ölçü
Standart Ham Bez Kese Ölçüleri
10x15 cm
15x20 cm
15x25 cm
20x30 cm
25x35 cm
30x40 cm
40x45 cm
İstediğiniz ölçü

KUMAŞ

Ham bez çantalar hiç veya çok az işlem görmüş ham kumaşlar ile çalışır en sık çalışılan ham kumaşlar şunlardır; ham bez amerikan bezi, gabardin ve kanvas.

BASKI

Çanta üzerine basılmasını istediğiniz logonuz veya deseniniz var ise bunu netleştirmeniz sağlıklı olacaktır, maliyetleriniz renk sayısına bağlı olarak değişebilir. Çanta basarken 2 farklı baskı teknolojisi varyasyonu mevcuttur, birincisi emprime baskı (serigrafi) diğeri ise dijital baskı (süblime). Emprime baskı ile daha çok az renkli işleri, fotoğraf, cmyk, geçiş (tram) bulunan grafik ve desenleri ise dijital basarız. Baskı maliyetleri basılacak grafiğin bez çantanın hangi yönüne (tek yön veya çift yön) basılacağına göre de değişebilir. Son olarak ham bezin rengi ekru/krem arasındadır ancak bu kumaşlar yeterli miktar çanta sipariş verilirse veya stoklarımızda olan standart renklerden seçim yapılırsa kırmızı, siyah gibi renklere boyatılabilir.

MİKTAR VE EKSTRALAR

Ham bez çantaya kullanım amacına göre bazı özgün ekstralar ekleyebilirsiniz örneğin sırta çantası, ağzı büzgülü, büzgülü bez kese, büzgülü sırt çantası, cep, fermuarlı bez çanta, cırt cırt vb. Bu tamamen size bağlı, maliyetler de tabi ki buna göre değişecektir. Satın almak istediğiniz baskılı veya baskısız ham bez çantalarda toptan veya perakende satış vardır.

GENEL ÖZELLİKLER

 • Ham bez çantalar standart veya istenen ölçüde üretilebilir.
 • Bez çanta üzerine az veya çok renkli baskı yapılabilir veya baskısız satın alınabilir.
 • Büzgülü bez kese, büzgülü sırt çantası yapılabilir.
 • Doğal, %100 pamuk kumaşlardan üretilir. Gots, oeko-tex, repreve, ekoteks gibi sertifikalara ve akredite kurumlardan kalite analiz raporlarına haiz kumaşlar vardır.
 • Bez çantanızı ekstralar ile çeşitlendirebilirsiniz, sırt çantası, büzgülü, fermuar, cep, cırt cırt gibi ve ham bez kumaşlar yeterli miktar sipariş edilirse istenen renge boyanabilir veya mevcut standart renklerden (siyah, kırmızı, lacivert ve beyaz gibi) tercih yapılabilir.
 • Hiç baskı yapılmamış çantalardan alarak üzerine kendiniz de baskı yapabilir, boyama etkinlikleri için okullarda veya evinizde kullanabilirsiniz.
 • Bez çanta hammaddesi tamamen yerli ve millidir. Çukurova yöresindeki pamuk tarlalarından temin ettiğimiz pamuk ile Uşak fabrikamızda iplik haline getirip dokuyarak çantaya dönüştürülmektedir, doğaya hiçbir zararı yoktur.
 • Tekrar tekrar kullanılabilir plastik sarfiyatını azaltır.
 • Geri dönüşüm kumaşlardan üretilebilir, bu sayede çocuklarımıza daha uzun bir gelecek sunabiliriz.
 • Bez çantayı şirketiniz için yaptırıyorsanız şirket imajınızı güçlendirir ve üzerindeki baskı ile viral katkı sağlayabilirsiniz.
 • Ham bez çanta çoklu kullanım amacına sahip olarak üretilirler.

BEZ ÇANTA ÜRETİMİNDE ÖNEMLİ NOKTALAR

Kumaşın kimyasal, fiziksel ve yıkama akreditileri TÜRKAK-AB-0181-T ile TS En ISO IEC 17025 – 2017 standardına uygun olmalıdır. Kumaşlar %100 pamuk veya tercihe göre telefli ipliklerden üretilir. Akredite bir kurum laboratuvarda TS 4739 göre tayin edilir.

 

Bu kapsamda satılan bez çantalar üzerindeki boyalar DSÖ tarafından istenen MSDS belge kitlerine sahiptir, sağlığa zararlı olmayan boyalar kullanılır. Ayrıca boyaların doğaya da zararlı olmadığına dair Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan onay alındığını gösterir belgelere haizdir.

Ham bez çantanızı hangi boyda istiyorsunuz?

 • 25×35 cm
 • 30×40 cm
 • 40×45 cm
 • İstediğiniz ölçü

Bez çantanızı hangi kumaştan istiyorsunuz?

 • Ham bez amerikan bezi
 • Gabardin
 • Kanvas
 • Diğer

Ham bez çantaya baskı yapılacak mı? Kaç renkli?

 • Baskısız, ham (ekru/krem)
 • Baskısız, renkli (özel renge boyatılacak/standart renklerden seçilecek)
 • Baskılı, 1-4 renk arası.
 • Baskılı, çok renkli, cmyk, fotoğraf vb.

Ekstra talebiniz var mı?

 • Büzgülü bez kese
 • Bez sırt çantası
 • Fermuarlı
 • Cepli
 • Kısa kaplı
 • Ağzı büzgülü
 • Uzun saplı
 • Kuş gözlü
 • Diğer

Tek Kat ve Çift Kat Bayrak Arasındaki Farklar

Tek Kat ve Çift Kat Bayraklar

Tek kat (tek yön) ve çift kat bayrak hakkında bilgi
tek-kat-rasel

Tek Kat Raşel

Tek kat raşel (tek yön baskılı) kumaş bayrak alırken dikkat edilmesi gereken noktalar.

 

Raşel kumaş bayraklarda baskı bir yöne yapılır ve boya kumaşın gözeneklerinden geçerek arka yüzeye de geçiş sağlar.

Ön yüze yapılan baskı arka yüzden de ters olarak görünür.

Baskının arka yüzeye geçiş oranı basılan grafiğe, kumaşa ve boyaya göre değişmektedir.

Firmamızın kullandığı raşel kumaşlarda çoğu renkte geçiş oranı %80 ile %98 arasındadır.

Raşel kumaş bayraklar basıldıktan sonra dikilerek kullanıma hazır hale gelirler.

Çevrenizde görebileceğiniz bayrakların %75’inden fazlası raşel kumaştan üretilmiştir.

Raşel kumaş ince olduğu için rüzgar tarafından daha iyi dalgalanır.

Ancak bu incelik ona rüzgar, yağmur gibi dış etkenlerden kolaylıkla etkilenmesine neden olur.

Raşel kumaş bayrağın ömrü dış hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Yağmur, rüzgar ve güneş başlıca düşmanlarıdır.

Raşel kumaş bayraklar çift kat bayraklara göre daha uygun fiyatlıdır, bu da en çok tercih edilme nedeni olarak karşımıza çıkar.

cift-kat-saten

Çift Kat Saten

Çift kat saten bayrak siparişi geçerken (çift yön baskılı) dikkat edilmesi gereken noktalar.

Çift kat bayraklarda kullanılan materyal %99 satendir, nadiren alpaka da kullanılır.

Çift kat bayrak yapmak için 2 kumaşa ayrı ayrı baskı yapılır ve bunlar birleştirilerek dikilir.

Bu bayrak baskı yönteminde grafik her iki taraftan da düz olarak okunur.

Çift kat bayraklar daha ağır olduğu için zor dalgalanır.

Çift kat saten bayraklar hem materyal değiştiği için hem de 2 kat olmasından dolayı raşel kumaş bayraklardan fiyat olarak daha yüksektedir.

Dayanıklılık açısından ise çift kat saten bayraklar rüzgardan fazla etkilenmeyeceği için (şiddetli rüzgarlar hariç) daha uzun ömürlüdürler. Her ne kadar daha dayanıklı olsalar da şiddetli rüzgarlardan etkilenebilirler.

Neredeyse iki kattan fazla maliyetine rağmen tercihiniz çift kat bayrak olsa da 200×300 cm ve daha üzeri büyüklükteki bayraklarda çift kat saten bayrak önermiyoruz. Çünkü iyice ağırlaşan bayrak dalgalanmayacağı gibi direkte eğer yeteri kadar rüzgar aldığında dalgalansa da bayrak eteklerine daha fazla basınç bineceği için daha çabuk parçalanırlar.

Kaliteli Kamp Sandalyesi

İçinde bulunduğumuz dönemin getirdiği tereddütler, yalnızlık, hastalıklar, son 100 yıldır komün halde yaşamanın verdiği ezilmişliğin ardından insan doğayı tekrardan keşfinin ilk emeklemelerini yaşadığı şu dönemde belki de ilk aparat katlanır kamp sandalyesidir diyebilir miyiz?

 

Ama komün yaşam ve kapitalizmden doğaya kaçalım derken bir sandalyeye defalarca para vermenin ne anlamı var? İşte tam bu yüzden sağlam, dayanıklı ve kaliteli bir katlanır kamp sandalyesi alırken nelere dikkat etmeliyize bir açıklık getirelim.

PROFİL

Kamp sandalyesinin iskeletinin boru çapı kaç cm? Boru et kalınlığı nedir?

ARA BAĞLANTILAR

Deyim yerindeyse kamp sandalyesinin minaresini yerinde tutan ara aparatlarının sağlamlığı nedir?

KUMAŞ

Kamp sandalyesinin kumaşının kalitesi nedir?

ERGONOMİ

Sandalyenin katlanır yapısı, kullanılabilirliği.

GENEL OLARAK PİYASADA ÜRETİLEN SANDALYELER

Doğada, sahilde, şehirde, yolda, kampta, tatilde nerede olursanız olun rahatına düşkün olan insanoğlu bulunduğu ortamda asgari bir konforu kamp sandalyeleri ile sağlama derdinde.

Kimi rejisör koltuğu dedi, kimi piknik sandalyesi, kimi plaj sandalyesi, katlanır sandalye, şezlong sandalye de dese kamp sandalyesi genel olarak bu sandalyelerin adı ve piyasada şu ürünler yaygın.

A-101, Bim, Migros, Decathlon tarzı zincir market, mağazalarda sıklıkla göreceğiniz bu model aslında en çok şikayet edilen. Zira insanlar bu kamp sandalyesinin kolay deforme olduğunu söylüyor. Genel olarak 45-50 TL bandında bulabileceğiniz bu sandalyelerde dikkat edilmesi gereken şey ara bağlantı plastiklerinde kullanılan malzemenin kalitesi. Kumaş kalitesi, kalınlığı, iç astarın olup olmadığı. Eğer bu modeli seviyorsanız bu maddelere özenerek yapılmış bir ürünü 65-90 TL arasında bulabilirsiniz.

Şezlong tarzında katlanır kamp sandalyelerinde oldukça yaygın, hafif oluşu bir avantaj ancak insanlar iskeletin çok zayıf olduğundan ve 1-2 ay içinde parçalandığından oldukça şikayetçi. Ahşap kolları biraz daha zarifleştirse de, modelin fiyatı 45-60 TL bandında, eğer biraz kumaşı kalın olanlarından bulabilirseniz daha iyi bir kamp sandalyesi temin etmiş olursunuz. Piknik sandalyesi olarak sahilde sık karşılaştığınız bu modelin en büyük dezavantajı fazla yer kaplaması. Açma-kapatma anlamında ise son derece pratik. Zincir marketlerde satılan bu sandalyenin kumaşlarının ince oluşundan şikayetçi olan insanların sayısı hiç de az değil.

 

ŞEZLONG TİPİ KATLANIR SANDALYELER

Sağlam Ahşap

Ahşap hala cezbedici ve sağlamlıkta ön sıralarda. Şezlong tipi sandalyelerde özellikle gürgen ağacından yapılmış ve fırılanmış sandalyeler tercih etmekte fayda var. Ayrıca 4  seviyeli olanları tercih ederseniz yatma ve oturma arasında 2 adet fazladan ayar şansınız olur.

 

O BİR KATLANIR SANDALYEDEN DAHA ÇOK TANK OLABİLİR

Kaç kg kapasiteye sahip?

Çoğu kamp sandalyesi 110 kg veya 120 kg’a kadar dayanıklı, bu kamp sandalyesi ise 130-140 kg rahatlıkla taşıyabilir.

Kumaşı Nedir?

Kalın profilin kumaşı oxford, hem de 3 kat astarlı ve çift katlı, ayrıca su iticili de. Daha iyisi yok.

Renk Seçenkleri veya Kamp Sandalyesine Baskı Yapılabilir mi?

Biraz sabırlı olabilirseniz kamp sandalyenizi sizin adınıza da üretebiliriz, üzerinde isminizin yazdığı bir sandalyeyi kim istemez? Ayrıca istenen her renkte kamp sandalyesini üretebiliriz. Hem de toptan sipariş vermeden.

İskelet Sağlamlığı?

İskelet için en küçük kötü yorum yok, bir sefer kamp sandalyesi almak isteyenlerin tercihi, ayrıca iskeleti çizilmez boya ile boyandı.

 

Yıkanabilir Maske

İnsanların günlük maske ihtiyaçlarında çalkantılı dönem sona erdi ve yeni bir dönem ve ihtiyaç ortaya çıktı. Yıkanabilir bez maskeler. Yıkanabilir maskeler tek kullanımlık maskelerden bir noktada ayrılıyor; üretimden tasarıma, yıkamadan, kulak lastiklerine kadar yıkanabilir maskelere büyük bir alternatif.

Genel Özellikleri

 • Yıkanabilir maskeler dokuma, örme ve dokusuz kumaşlardan üretilir, polyester, pamuk ve tela gibi.
 • Nefes alınabilir ve yüze rahat oturabilir.
 • Dezenfeksiyon ve hijyeni ev ortamında sağlanabilir.
 • Antialerjik maddeler kullanılarak üretilmelidir.
 • Maske kumaşı en az 20 defa yıkanabilir ve kullanımı sırasında bütünlüğünü korur. Bu durum TSE tarafından 5 olarak belirlenmiştir.
 • Yüze temasında cildi tahriş edilmeyen malzemelerden üretilmiştir.

Performans Gereklilikleri

 • Bakteri filtrasyon verimliliği %90 ve üzerinde olmalıdır.
 • Solunabilirlik 60 pa/cm²
 • Mikrobiyal temizlik 30 kob/g

ÖNEMLİ — Bu kriter kapsamındaki hijyenik maskeler, 93/42 EC Direktifi veya AB / 2017/745
Yönetmeliği anlamında bir tıbbi cihaz (PS) veya AB Tüzüğü anlamında kişisel koruyucu ekipman
(KKD) olarak kabul edilmemelidir.
UYARI — Bu kriter kapsamındaki maske kullanımı, kullanıcıyı uyması gerekli olan fiziksel
mesafe ölçüsü ile diğer tedbirleri uygulanmasından kesinlikle muaf tutmaz

DİKKAT — Yüz maskesi, özellikle epidemik veya pandemik durumlarda
enfeksiyonların yayılma riskini azaltmak amacıyla kullanılmalıdır. Bu
performans özelliğine sahip maskeler, ameliyathanelerde veya benzer şartlara
sahip diğer tıbbi ortamlarda profesyonel sağlık çalışanlarının kullanması için
tasarlanmamıştır.

“UYARI: Bu cihaz 93/42 Direktifi veya AB / 2017/745 Yönetmeliği kapsamında tıbbi bir cihaz
değildir ve AB / 2016/425 Yönetmeliği kapsamında kişisel koruyucu ekipman değildir.”,

 

ÜreticiAsbayrak Visiual Solutions Manufacturer
Kumaş CinsleriSentetik (Poly) veya Polyester, Pamuk (doğal lif) ve dokusuz örgüsüz (nonwoven)
Baskı TürüDijital, Reaktif, Serigrafi, Empirme
Belgelendirmewww.asbayrak.com.tr/belgelerimiz

Çocuk Maskesi

YENİ NORMAL HAYATTA; PARKTA, OKULDA, KREŞTE, SOSYAL HAYATTA ÇOCUKLARIMIZ MASKE TAKMAYA HAZIR MI?

MASKEYİ BİRLİKTE SEÇİN

İnternetten maske alırken maskenin üzerindeki deseni çocuğunuzla birlikte seçin, onun beğendiği bir konu veya kahramanı belirleyerek maske siparişi verebilir veya dikebilirsiniz.

MASKENİZİ TAKIN

Çocuklarınıza maske takma alışkanlığı kazandırırken onlara örnek olmanız gerektiğinizi biliyorsunuz, onların yanında maskenin rahatsız edici, sinir bozucu bir şey olduğundan bahsetmeyin. Değişik desenli maskelerden kendinize alarak veya dikerek durumu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

BASKI YAPMAYIN

2 yaş ve daha küçük çocuklar neden maske takmaları gerektiklerini anlamayabilirler, 3 yaş ve üzeri çocuklara neden maske takmaları gerektiğini anlatabilirsiniz, büyüklerin de taktığından bahsedin. Ama yine de bazı çocuklar itiraz edebilir ve maske kullanmakta zorlanabilir hatta maske kullanamayabilirler, bu çocuklara baskı yapmayın. Her defasında ne kadar ilerlediğinize bakın, maske takmıyorlarsa onlara sosyal mesafeyi öğretin.