Bayrakçılar Arasında İlkler Asbayrak’ta

Şirketimiz bayrak imalat sektöründe yenilikçi bir politika izlemektedir. 1250 m² kapalı + 750 m²  açık alan imalat fabrikamızda dünyanın 40 değişik ülkesine ihracat gerçekleştirdik. Yurt dışı başarılarımızı yurt içinde de perçinledik. Tüm sektörlerde uzman şirketlerin güçlerinin sembollerini onlara yakışır şekilde ürettik.

Bayrakçılıkta Sistemsel Yenilikçilik

Asbayrak olarak aracı, reklamcı ve müteahhit firmalara özel olarak geliştirilmiş bayilik sistemi ile online olarak b2b mantığında sipariş sistemi oluşturduk. Geliştirdiğimiz yazılım sayesinde verdiğiniz tüm siparişleri anlık olarak ne aşamada olduğunu görebilirsiniz. Asbayrak sisteme kayıt olun.

Siparişim Neredeye Son

Geliştirdiğimiz sistem sayesinde tüm siparişler online olarak siparişiniz ilk aşamadan üretimden çıkışına ve  kargoya verilişinden size varışına dek takip edebilirsiniz. Bu şeffaf yapı siparişim ne durumda gibi kafa karışıklıklarına son vermektedir. Sistem üzerinden sipariş takibi yapabildiğiniz gibi web sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleri de buradan takip edin.

Tam Entegre Kompakt Bayrakçı

Değişen dünyanın yeniliklerini önceden sentezleyip uygulamaya geçen şirketimiz son teknoloji ile ürettiği ürünlerine iplikten son mamüle kadar geçen süreçte doğayla barışık belgeli hammaddeler ile üretim yapmaktadır. Kumaş olarak giren tüm ürünler bayrak ve flama olarak tesisimizden çıkar ve size güvenle ulaşır. Resmi evrak ve doğa dostu belgelerimize göz atın.

Gelişmiş Makine Parkuru

Asbayrak sektörün en ileri teknolojideki makineleriyle üretim yapmaktadır. Dgen marka baskı makinelerimize (grande, h6 ve black serisi) yeni bir teknoloji olan dtf baskı makinesi ilave ettik. Bayrak dikiş parkurumuzda 15 kişi, toplamda 30 kişi imalatta çalışmaktadır. Otomatik kesim makineleri, biye makineleri, dikiş makineleri, otomatik ütü, pres makineleri gibi makinelerimizle hızlı imalat olanağını ve yüksek kaliteyi müşterilerimize sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir