Gazebo

Logo Baskılı Gazebo Tente İmalatçısı

Logo baskılı gazebo tenteler kişiselleştirilmiş hali ile benzersiz bir tanıtım aracına dönüşebilir.  Bunu yaparken güçlü duruşunu, güneşten veya yağmurdan korumacı halini muhafaza etmelidir.

Gazebo tente birçok amaçla kullanılabilir bir çardak modeli. Koruyucu yapısı, dikkat çekici büyüklüğü, eskiyi yeniyle buluşturması ile göz alıyor. Katlanabilir yapısıyla kolaylıkla kurulup kaldırılan gazebo tenteler geniş bir alanda size hizmet verebilir. Üzerine logonuzun baskısı yapılarak özelleştirilebilir, müşteri veya hedefinize sizi rahatlıkla ulaştırabilir.

Gazebo Ölçüleri Neler?

Genellikle tercih edilen gazebo ölçüleri 2×2 2,5×2,5 2×3 3×3 3×4,5 3×6 ve 4×4 m. olarak sayılabilir. En çok tercih edilen logo baskılı gazebo katlanır stand çadırı ölçüsü 3×3 metredir.

Gazebonun Hangi Kısımlarına Baskı Yapılıyor?

Gazebonun etek kısımlarına, tavanına ve duvarlarına baskı yapılabilir. Logonuzu veya bir fotoğrafı gazebo tente üzerine basabiliriz.

Gazebo Tente Renkleri Neler?

Çok zengin renk skalası mevcuttur, hemen hemen her renkte gazebo tente üretebiliriz.

Renk Gazebo Tente Fiyatını Değiştirir Mi?

Hayır seçtiğiniz rengin baskılı gazebo tente üzerinde bir fiyat etkisi yoktur.

Baskılı Gazebo Fiyatları Neler?

Logo baskılı gazebolar için firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Logo Baskılı Gazebo İmalat  Süreci?

Logo baskılı gazebonuzu üretirken kalitesinden ödün vermiyoruz, seçmiş olduğunuz gazebo tente ölçüsüne göre tasarım yapmak için öncelikle logonuzu bize gönderiyorsunuz grafik departmanı çalışmalarını yapıp sizden onay aldıktan sonra basım sürecinden imalata başlıyoruz. Dikimi biten gazebo tenteniz sevk ediliyor.

Geri Dön

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.