Örümcek stand, alüminyum profillerden ve sert plastik parçalardan oluşan portatif, taşınabilir, kurulumu kolay ve görsel açıdan zengin bir stand çeşididir. Örümcek stand modelleri ve ölçülerine buradan ulaşabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 10

Sayfa Başına Ürün Adedi 12 24 48

Kumaş Örümcek Stand 3×3 Panel

13.239,62 

Kumaş Örümcek Stand 3×4 Panel

15.474,89 

Örümcek Stand Oval 3×3 Panel

15.933,41 

Düz Örümek Stand 3×3 Panel

17.079,70 

Örümcek Stand Oval 3×4 Panel

17.996,72 

Düz Örümek Stand 3×4 Panel

19.486,90 

Kumaş Örümcek Stand 3×5 Panel

20.174,66 

Kumaş Örümcek Stand 3×6 Panel

24.759,82 

Köşe L Örümcek Stand 3×3

37.025,10 

Köşe L Örümcek Stand 3×4

42.240,71 

Örümcek Stand

Örümcek stand, alüminyum profillerden ve sert plastik parçalardan oluşan portatif, taşınabilir, kurulumu kolay ve görsel açıdan zengin bir stand çeşididir. Örümcek stand ismini açıldığında örümcek ağına benzeyen profillerinden almıştır. Farklı şekillerde ve  genişlikte yapılır. Örneğin; 3x2, 3x3, 3x4, 3x5, 3x6 panel oval veya düz modelleri vardır. Standın üzerine dijital baskıl yapılır.

Örümcek Stand Kullanım Alanları ve Getirileri

Örümcek standlar çeşitli festival, konser, fuar, konser, defile, alışveriş merkezleri, parklar, sokaklar, stand açmak gibi etkinliklerde kullanılabilir. Yoğun insan trafiği olan yerlerde stand arkası veya bir fon oluşturarak dikkat çekmeyi sağlarlar.

Ayrıca, Örümcek Standlar, işletmelerin hedef kitlesine daha kolay ulaşmalarını sağlayabilir. İnsanların dikkatini çeken, ilginç veya eğlenceli bir Örümcek Stand, insanların ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında konuşmalarına neden olabilir ve marka farkındalığı oluşturabilir.

Örümcek Standların bir diğer avantajı da, işletmelerin ürünlerini veya hizmetlerini daha az maliyetle tanıtabilmesidir. Örümcek Standlar, düşük maliyetli ve hızlı bir şekilde kurulduğu için, işletmelerin diğer pazarlama yöntemleriyle karşılaştırıldığında daha az maliyetlidir.

Örümcek Stand Kurulumu

Örümcek stantlar hızlı bir şekilde kurulur ve toparlanır. İskelet sistemi akordeon tarzdadır. İskeletin açılmasından sonra baskı yapılmış olan kumaş veya pvc kısım iskelete monte edilir. Çantası ile rahatça her yere taşınır ve pratik bir stand çözümüdür.

Kumaş Örümcek Stand

Kumaş örümcek standlar, son yıllarda işletmelerin pazarlama stratejilerinde popüler hale gelen bir diğer örümcek stand türüdür. Bu standlar, hafif ve taşınabilir bir yapıya sahip oldukları için kolaylıkla taşınabilir ve kurulabilirler. Ayrıca, gerilmiş kumaş panelleri kullanarak görsel açıdan çekici bir sunum yapabilirler.

Kumaş örümcek standlar çeşitli etkinliklerde kullanılabilecek kadar çok yönlüdür. Örneğin, işletmeler fuarlar, konferanslar, promosyon etkinlikleri ve diğer pazarlama etkinliklerinde bu standları kullanarak ürünlerini veya hizmetlerini tanıtabilirler.

Kumaş örümcek standlar, hafif alüminyum çerçevelere sahip olmaları nedeniyle kolayca taşınabilir ve kurulabilir. Standın iskelet kısmına cırt cırtlar vasıtasıyla takılan kumaş kısmına, tasarım ve marka farkındalığı yaratmak için çeşitli grafikler ve logolarla çalışmalar yapılarak özelleştirilebilir.

Kumaş Örümcek Standlar, diğer stand türleri ile karşılaştırıldığında birçok avantaja sahiptir. İşletmeler, bu standlarla pazarlama etkinlikleri için daha hafif ve daha taşınabilir bir seçenek elde ederler. Ayrıca, gerilmiş kumaş panelleri, daha çekici ve profesyonel bir görünüm yaratmaya yardımcı olur. Tek parçadan oluşması en büyük avantajıdır, kumaşta ek yeri bulunmaz.

Örümcek Stand Fiyatları

Örümcek standlar öncelikle iskeletin ölçüsüne sonrasında basılacak medyaya (kumaş veya folyo) ve üzerinde kullanmak istediğiniz diğer aksesuarlara göre fiyat olarak değişkenlik gösterir. Örümcek stand fiyat araştırması yaparken bir diğer önemli husus kalite ve tedarikçidir. Sevkiyat ağı tüm dünyayı kapsayan şirketimiz, örümcek stand üretimlerini söz verdiği günde ve kalitede üretmektedir.

Asbayrak örümcek standlarda üretici olmanın avantajlarını müşterterilerine yansıtıyor. E-ticaret sitelerinde ve diğer mağazalardan alacağınız örümcek stand fiyatlarına nazaran %30 daha indirimli olarak cazip fiyatlara örümcek stand satın alabilirsiniz.

Örümcek Stand Çantası

Pvc örümcek standlarda kullanılan çantalar bir diğer adıyla hardcase çantalar istendiğinde üst tabla ve ön tarafa baskı alanı için takılacak bir pvc yardımı ile örümcek stand masasına dönüşebilir. Bu çanta bavul tarzında tekerlekli yapısı ile rahatça her yere taşınır. Kumaş örümcek standlarda ise bez çanta verilmektedir. Pratikliği ve hafifliği ile yurtdışı ve içi fuarlarda kolaylık sağlar.

Örümcek Stand Çeşitleri

Örümcek standlar kullanılan malzemeye göre 2'ye ayrılır.

  1. Kumaş örümcek standlar. İskelet sistemi alüminyum, baskının yapıldığı kısım kumaş.
  2. Pvc örümcek standlar. İskelet sistemi alüminyum, baskının yapıldığı kısım pvc üzerine folyo sıvama baskı.

Örümcek modelleri şekil olarak 2 farklı türde üretilir.

  1. Oval örümcek stand.

  2. Düz örümcek stand.

Bunun yanı sıra örümcek standlarda L modeller de vardır, standınızı L şeklinde çevrelemesini isterseniz 3x3, 3x4, 3x5, 3x6 panel örümcek standları L model olarak üretebiliriz.

Örümcek Stand Ölçüleri

Örümcek stand ölçüleri şunlardır; 3x2, 3x3, 3x4, 3x5 ve 3x6. Bunlardan en çok satan örümcek stand ölçüleri 3x3 ve 3x4 paneldir. Örümcek stantta ölçüyü panel sayısı olarak veriyoruz. Bunların cm olarak karşılıkları ürün sayfalarında mevcuttur. Standın her bir paneli genişlik olarak yaklaşık 68-75 cm arasındadır.

Örümcek Stand Spot Led

Örümcek standların üst kısımlarına bir çubuk yardımıyla spot led takılabilir, bu aksesuar hem örümcek standınızı şık gösterir hem de ışığın verdiği konforla standınıza destek olur.

Örümcek Stand Masası

Dilerseniz taşıma için kullanılan hardcase bavulu önüne bir baskı yapıp üstüne bir tabla koyarak masaya dönüştürebiliriz. Ayrıca örümcek masalara ve panset masalara da göz atmanızı tavsiye ederiz.